Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízis lehetett?

Alvásparalízis lehetett?

Figyelt kérdés

Elég stresszes időszakomat élem (vizsgaidőszak, ill egészségügyi gondom is volt), tegnap nagyon fáradtan mentem aludni munka után, vacakul is aludtam.

Arra ébredtem, hogy a hátamon fekszem (sose szoktam, csak oldalt vagy hason), és olyan volt, mintha rengetegen beszélgetnének mellettem valami ismeretlen nyelven. Meg akartam fordulni a hang irányába, de nem tudtam. Ekkor pánikszerű érzés, és mintha valaki nyomna bele az ágyba. Ekkor megláttam a másik szobában (nyitott ajtónál alszunk) az ajtó mellett egy feketés szürke árnyalakot kalapban. Nem csinált semmit, csak ott volt. Elkezdtem rettegni, és ekkor már küzdöttem, hogy meg tudjak mozdulni. Amikor sikerült, elmúlt a nyomás meg a pánik is. Egy ideig még rettegtem, hogy "biztosan itt van a lakásban, be fog jönni", összehúztam magam kicsire és elaludtam.


Nem volt ilyenem korábban. Rémálmaim sokszor, de mindig tudtam mozogni szerencsére.


2018. jan. 27. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Minden feltétel pipa.

Igen, kétségkívül paralízised volt.

2018. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer, nagyon hosszu idonek tunt 8-10 oranak kb de mondtak h amugy par masodperc a valosagban
2018. jan. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez alvásparalízis volt.
2018. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennél tipikusabb alvási paralízist le se írhattál volna. Tényleg minden pipa. Sok stressz a fő okozója általában.
2018. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!