Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez? Mit tegyek...

Mit jelent ez? Mit tegyek rossz álmok ellen?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy anya kissé megőrült. Úgy tűnt,hogy egy munkahelyi veszekedés miatt.

El jött értem az iskolába,és elmondta nkm ,,hogy mi történt a munkahelyén. Utána elvittem az orvoshoz.

Ez lehet azért van, mert olyan sorozatot néztem,amiben van egy testvérpár,és az egyik autista?

Most keltem fel és nem nagyon érzem jól magam.

Sorozat címe:it's okay not to be okay



2021. febr. 18. 03:07
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem azért, mert nézted a sorozatot és jobban átérezted, mint "kellett volna". Az álmok sok mindentől függenek, lehet egy sztori ami megérintett, esetleg valami ami történt veled csak elfojtottad, esetleg külső behatás, stb.

Az álmoknak nem mindig van jelentése, viszont képesek felerősíteni a belső szorongásodat, bánatod. Lehetőleg olyan filmet vagy sorozatot nézz lefekvés előtt, vagy hallgass olyan zenét, ami megnyugtat.

2021. febr. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nos igen a sorozat/ film miatt vagy csak agodsz a legjobb megoldàs hogy mikor lecsukod a szemed gondolj valami kellemere ami boldogàtesz ez pozitìv ès sokszor kihat az àlmokra is ès probàld a napjaidat ne streszesem èlni
2021. nov. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!