Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam démonnal?

Miért álmodtam démonnal?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szüleimmel lakok. Pár hét mulva fogunk innen elköltözni anyukámmal, gyerekkorom óta lakunk itt.

Az álmom a következő volt: ültünk a nappaliban és anyum meg én felfigyeltünk egy hangra, mintha valaki fürdene. Benyitottunk a fürdőszobába és egy fehér bőrszínű fehér hajú bácsi háttal ált nekünk és fürdött. Nem volt rajta semmi, de csak háttal látszódott. Anyum meg sem ijedt és mondta hogy ő egy démon és ne nézzek rá. A bácsi közben meg sem fordult, csak zuhanyzott tovább mintha nem történt volna semmi.

Ennyire emlékszem, mert utána fel is riadtam, nem tudom miért álmodtam ezt, nem is néztem horrorfilmet sem. Többször álmodtam hasonlót, szerintetek van oka?



2021. márc. 1. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egy üzenet, hogy ne higgy a látszatnak. Ugye a démonok is gyakran álcázzák magukat jónak, hogy elnyerjék az ember bizalmát majd támadnak. Lehet hogy nagyon hiszékeny vagy és ezért ezt üzeni ez az álom, nem biztos, lehet másnak más a véleménye.
2021. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

gondolom a feszültség, ahogy te sem úgy anyud sem szívesen költözik el a családi háztól, a sok-sok emlék mit a falai őriznek és a kötődés. Ezeknek lassan vége, a démon azaz a bácsi, az alak ki/mi miatt el kell költözni ez lehet nyersanyag, azaz pénz/hitel. Vagy maga a vásárló.

Hisz abban az épületben miben az egész gyerekkorodat töltötted hirtelen másé lesz, ez valahol szomorú, neked biztos. És a tudat alattid így dolgozta fel. Nem démon csak a kellemetlen érzéseid alakja, mi egynap el fog választani az emlékeket őrző kuckótól. a családi fészektől.

De az emlékek nem a falakban hanem benned maradnak így csak el kell engedneg a házat. előbb utóbb úgy is költöznél, a pároddal és a gyerekeiddel.

2021. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Néha a Télapónak is le kell fürdeni
2021. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. márc. 1. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A pozitív figyelem kérdése. Hogy ne figyelj az albínó fickóra? Úgy, hogy másra figyelsz. Tulajdoníts nagyobb jelentőséget és adj több figyelmet a pozitív dolgoknak az életedben. Ezek mindenben jelen vannak, csak észre kell venned őket. Például a költözést negatív értelemben felfoghatod valami megszűnésének is. De pozitív értelemben egy új lehetőség, megújulás, az idejétmúlt dolgok elhagyása!
2021. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!