Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sötét és magányos tudatos álom?

Sötét és magányos tudatos álom?

Figyelt kérdés
Egy számomra új techinkával próbálkoztam tudatosan álmodni. Naponta többször megszámolom az ujjaim. Álmomban ugyan így tettem, csak ott 12 ujj volt:D onnan már tudtam is, hogy álmodom. Ki szerettem volna lépni a testemből, viszont szerintem ez csak álmon belül történt meg. Bármit csinálhattam volna, de mégis a szobámba maradtam és minden szürke volt és komor. A tükörbe nézve sárgán világított a szemem és élesek voltak a fogaim. Sokszor amikor becsukom a szemem egy sárga szemű macskát látok, pedig nem is szeretem a macskákat. Odamentem a páromhoz, neki meg apró ördögszarvak voltak a fején. Jó élmény volt, de még is szörnyű. Mintha ottragadnék abba a szobába. Pedig a tudatos álomnak ez a lényege, bármit megalkothatsz. Én miért ezt alkottam meg?

#Asztrálprojecio
2021. márc. 19. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell tudatosan álmodnod ahhoz, hogy tényleg bármit megalkothass. Ez egy készség, amit fejleszteni kell.
2021. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ahogy az előző válaszoló is írja, sokat kell gyakorolnod, hogy tényleg bármit megtehess, amit csak akarsz. Ha ez volt az első alkalom, akkor legalább megtapasztaltad, és legközelebb már máshogy fogod csinálni.
2021. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem te alkotrad. Ez a része nem volt tudatos. Ha tudatos lett volna akkor tudatosan alkottál volna magadnak és a párodnak ilyen külsőt és emlékeztél is volna ébredés után hogy hogy vetted át az irányítást az álmod felett. Tudatra ébredtél álmodban de nem te irányítottad teljesen. Szerencsés vagy hogy nem zökkentél ki egybol. A tudatos almodas gyakorlasanak a kezdeten gyakori hogy kizokken aki gyakorolja es felebred. Ha szerencses nincs alvasparalizise.


A kizokkenesre is vannak technikak. Valaki megpordul almaba a sajat tengelye korul igy nem zokken ki.

2021. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* Nem te alkottad.
2021. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon furcsa volt, hogy olyan volt, mintha forognek a testemben.
2021. márc. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!