Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Halak csillagjegyű barátnőmnek...

Halak csillagjegyű barátnőmnek szeretnék valami olyan ajándékot adni, ami passzol a jegyéhez, és szerencsét hoz neki. Úgy 4-5000ftig belefér. Mit vehetnék neki? A "kislányos" dolgok sajnos nem jöhetnek szóba (: 26/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Akvárium?
2010. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD ha tudna úszni jó lenne :P
2010. nov. 6. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
én is halak jegyű vagyok, szóval megpróbálok ötletet adni!A halak jegy szerencse kövei az akvamarin és az ametiszt, szólval ha szereti az ékszereket, akkor lehet, hogy tetszene neki egy ilyen medálos nyaklánc, vagy karkötő, de mondjuk ezek nem kerülek sokba, de ha modjuk csiszolt medált veszel, az kb.ennyibe kerül!Szerintem a parfüm is jó ötlet, a halak jegyűek általában szertik romantikus illatokat, pl. virág illat keverve a tenger illatával.Most hirtelen több nem jut eszembe!Remélem segítettem!!
2010. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Húha akkor elég különleges lehet a barátnőm :)

azt elfelejtettem ideírni, hogy fiús alkat, szóval ilyenek szóba sem jöhetnek, de köszi a segítséget :D

A kövekkel kisegítettél, legalább tudom merrefelé keresgéljek :)

2010. nov. 6. 20:47
 5/7 A kérdező kommentje:
találtam egy visszafogottabb ametiszt szerencsefát, azt hiszem ez jó lesz. Köszi a segítséget! :D
2010. nov. 6. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 4 kg pontyfilét, vagy 6 kg keszeget.
2010. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
2 pergőblinkert, legjobb csukázót, 3ágú horggal. Szépen mutat majd a fülébe akasztva.
2011. okt. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!