Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Amikor haza jöttem az iskolábó...

Amikor haza jöttem az iskolából, mert lyukas óránk van, bementem a szobába és felakartam kapcsolni a villanyt de az hirtelen kiéget, miért?

Figyelt kérdés

Tulajdonítotok valamit ennek az eseménynek?


Meg jegyezném, hogy múltkor az anyukám a mamáméknál voltak, és amikor belépett a konyha előtti kis szobába leeset a csillár, rá hét hétre meghalt a nagybátyám. Azt is elszeretném mondani, hogy mikor a villanyt felkapcsoltam volna kutakodtam és megtaláltam a gyűrűmet, felvettem és utána akartam felkapcsolni a villanyt ami hirtelen kiégett.


Kérlek benneteket , győzetek meg arról hogy nincs valóság alapja az ilyen dolgoknak, jeleknek, és az egész csak egy nagy humbúk... :( mert tök megijedek ezektől a dolgoktól... :S


2011. márc. 3. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hagyományos körték hamar kiégnek különösen káros nekik a fel és le kapcsolgatás használj Led izzót azt ha 5 évig folyamatosan használod akkor sem ég ki.
2011. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

nincs egyáltalán:)

Nekünk is mindig kiégett a hagyományos, azt mondta a szakember, azért mert annyira szar az elektromos ellátás manapság, hogy úgy ingadozik, mint az állat. Tehát felkapcsolásnál sok esetben hirtelen rengeteg feszültséget kap, ezért pattan el felkapcsolásnál!


Azóta energia takarékos van nekünk is, az olyan, hogy mikor felkapcsoljuk, kevés fényt ad, homályos, és fokozatosan világosodik ki


22N

2011. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az égők általában felkapcsoláskor égnek ki. Semmi köze bármi természetfelettihez.
2011. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a hagyományos izzók kb 2 hétig bírták,mindig kapcsoláskor pukkantak ki.

Ne parázz,ha mindig meghalt volna ilyenkor valaki a családból akkor nálunk már nem élne senki.:))

2011. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A csillár leeshetett attól is,hogy meglazult a függesztéke. Semmi köze a nagybátyád halálának hozzá.

Ne higgy az ilyen középkori babonáknak.

2011. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen a babona úgy tartja, hogy ha hirtelen kiég egy izzó akkor valaki meghalt. Szerintem sincs alapja, annak ellenére, hogy apám mesélte, hogy amikor kis srác volt és éppen ettek akkor hirtelen kettérepedt az üveg minden előzmény nélkül. Ekkor az anyukája azt mondta, hogy XY meghalt (már nem emlékszem a nevére valami nagybácsi lehetett, szegény). Néhány óra múlva ment a távirat, hogy az XY rokon meghalt. A nagypapám is mesélt valami hasonlót, hogy kiégett a petróleum lámpájuk és az anyukája ott is megmondta, hogy melyik rokon halt meg, ez is bejött. Ennek ellenére szerintem ezek csak véletlenek. Szerintem nincs okod félni!
2011. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De sokan használtok itt ósdi hagyományos izzót a tescosok meg szét is pukkanak mikor kiégnek miért nem használtok hagyományos izzót? 500ft kaptok már évekig bírja tized annyi fogyasztásal
2011. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak ijesztgetni, de anyám mesélte, hogy amikor hazament iskolából, és felkapcsolta a villanyt nem égett ki, de villódzott mintha fel-le kapcsolgatnák.

Tudta hogy mit jelent ez, megijedt, és átrohant a szomszédokhoz, akik könnyes szemmel magyarázták neki, hogy az anyja összeesett az utcán, és meghalt.

Én pár hétig fura hangokat hallottam éjszakánként, miután apukám meghalt. Bár lehet azokat én beszéltem be magamnak, ki tudja.

2011. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁÁ :S


köszönöm a válaszokat remélem nincs valóság alapja ezeknek a dolgoknak :(....

2011. márc. 3. 15:15
 10/14 anonim ***** válasza:
nem, ez mind hülyeség. igazából a szellemi powerranger energia túltengése miatt égettki.
2011. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!