Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Asztrálutazás, irányított...

Asztrálutazás, irányított álom, vagy csak egy szimpla álom lehetett?!

Figyelt kérdés

Vasárnap délután ledőltem kicsit délután aludni. A részletes történtekre nem emlékszem, csak arra hogy a hasamon fekszek, és egyszer mintha valaki betakart volna szépen lassan, majd mintha puszit adott volna a tarkómra,de az ajkát nem emelte el a tarkómról, hanem ott tartotta. At hittem valóság, igy megpróbáltam DIREKT!! megmozgatni a fejem ill a tarkómat megemelni vagy megfordulni mi történik. De NEM BIRTAM MEGMOZDULNI!!! Majd nagy nagy erőlködések után végre sikerült megmozduljak, de csak "álmomban"! Nagynehezen járkálni is tudtam amerre szerettem volna, ekkor valahogy tudatosodott bennem hogy álmodom. Igaz nehezen, és csak kismértékben de tudtam befolyásoni mi történjen v épp mit csináljak. Majd kb 4 óra múlva felébredtem és olyan szinten feltöltődve és fitten mintha egy hosszú éjszakát aludtam volna át.

Kérdésem hogy ennek most csak én keritek nagy hangsúlyt , vagy valami leírt esemény történt velem?


2011. dec. 18. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Testen kívüli élménynél a beszámolók alapján végig tudatánál és kontrollban van az illető.

Ez tudatos álom volt(azt nem tudom, hogy hoztad össze), mivel ahogy leírtad, nem abban a térben mozogtál ahol elaludtál. Testen kívüli élmény mindig onnét indul ahol a tested van és a környezet nem változik.

2011. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Azt elfelejtettem leirni, ill. nem gondoltam hogy jelentősége van. De ott keltem fel és kezdtem járkálni(álmomban),amelyik ágyban ill. amelyik szobában elaludtam. Lementem az alsó szintre is ahol anyum főzött, aztán vissza felmentem. Aztán valahogy annyira magamhoz tértem hogy lassan felébredtem,magamhoz tértem. Ami még tisztán megmaradt hogy iszonyatosan nehezen tudtam irányitani magam hogy egyáltalán meg tudjak mozdulni.

2011. dec. 18. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudatos álmodtál. Olvas utána bővebben, mert elég érdekes:)
2011. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és nem kérdezted meg anyukád utána, hogy akkor tényleg főzött e?
2011. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!