Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha megvakult?

Mit jelenthet, ha megvakult?

Figyelt kérdés
Álmomban egy nagyon fontos barátom szerepelt, akivel mentünk a vonatállomásra, ahonnan haza szokott menni, ott tűzharcba került egy másik sráccal, amin én fájdalommentesen átsétáltam. Innen egy darab kiesett, viszont arra emlékszem, hogy a végén ez a barátom megvakult (gondolom a lövöldözés miatt). És egyáltalán nem értem, mit jelenthet, hogy megvakult. Remélem, nektek van ötletetek erre!

2021. márc. 26. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden álomban kell értelmet keresni, és ez szerintem pont olyan. Erőszak, veszteség (a szeme), ezek a motívumok nap mint nap jelen vannak az életünkben, ha más nem, a tévében látjuk. Az agyad meg dolgozza fel ezeket a dolgokat álmodban is, amit így össze tud kutyulni. Én például nemrég vettem egy autót, és vannak aggályaim, hogy mennyire lesz megbízható, de közben meg szeretem. Én azt álmodtam most, hogy egy lejtős utcában parkoltam vele, de reggelre elgurult, és összetört egy csomó más autót is az utcában, meg nyilván maga is eléggé összetört. Itt is csak annyi lehet a jelentés, hogy az autó foglalkoztatja az elmémet, meg az is, hogy veszteséget okozhat.
2021. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!