Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az álmomban ugyan úgy együtt voltam a feleségemmel és volt gyerekem ahogy a való életben is csak közbe találkoztam egy szőke csajjal kint az utcán helyesbítek parkolóban. Elkezdtünk beszélgetni majd közbe erős vágyódást éreztem utána. Sőt még hozzá is bújtam és annyira élveztem azt a szoros közelséget ,hogy nem akartam onnan elmenni és úgy éreztem , hogy vele akarom leélni az életemet.

2021. márc. 29. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hmm... vajon mit jelenthet, vajon mit is jelenthet... hmm... hmmmmm... Azt jelenti, hogy kanos vagy, meg akarod csalni a feleségedet egy szőke csajjal. Te tényleg ennyire ... vagy, vagy csak tetteted?
2021. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vágysz egy kis izgalomra, változatosságra, vagy csak simán több figyelemre, szeretetre.
2021. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó hát gondoltam hogy ezt jelenti csak gondoltam megkérdezem
2021. márc. 29. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Álomban átélsz vágyakat. Nevezzük az elme játékának, vagy nem tudatos működésének. Úgy is felfogható, hogy lecsekkolja a működését, az által, hogy aktiválódik egy-egy terület. Aktiválódik a vvágyrészed, ez pedig kivetül, álomkép formájában. Szóval a vágy által generált képet kapod.
2021. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtam én,csak nem sejtettem!🤣
2021. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!