Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Csak...

Mit jelent ez az álom? Csak erős idegzetűeknek!

Figyelt kérdés
Hosszú fehér férgeket találtam a számban. Próbáltam húzogálni kifele. Aztán még több jelent meg, utána meg a torkom is tele volt velük.

2021. máj. 11. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Fontold meg azt is, hogy betegséget jelez előre.

Száj, torokgyulladás.

2021. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

....totál feleslegesen írtam le a szimbolikát...

totál felesleges barkinek is tanácsot s infot írni ha úgyis mindenki grimfox seggét nyalja.

a kérdezők eleve ostobák utánna nézni bárminek is.

grimfox csak egy általanos dolgot írt, ahofy szinte mindennel kapcsolatosan.

de ugyebar az ostoba közemberek az általanosított dolgokat szeretik. nem veszik észre h mennyire általanos dolgok ezek s ezeknek könnyen utánna nézhetnének.

csak általános emberek vannak már úgylátszik s nincs egyéni emver, személyiség.

2021. máj. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Nyafi nyafi
2021. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12. Nem volt felesleges, nyugi. Láttam, és értékeltem. Köszönöm szépen!
2021. máj. 12. 10:08
 15/17 anonim ***** válasza:
12 szerintem sem felesleges, elég jól átvettük a lehetőségeket. De azért máskor ne s.ggnyalózz már le.
2021. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelent de ehhez hasonló videót láttam. Az ember inyebe voltak a lárvák...

Azt nem láttad?

Mert ha igen akkor azt álmodhatad bele.

2021. máj. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az ilyen álmok mindig valami elnyomott tarauma miatt jelennek meg. Történt valami veled mostanában, ami ezt az "elfeledett" traumát előhozta, és ha ez nem is tudatosult benned, de a tudatalattid egy rémálommal reagált a régebbi traumádra. Amíg fel nem dolgozod a traumát, addig lehetnek ilyen álmaid, amikor valami, akár egy film vagy bármi, amit akár az utcán láttál, emlékeztet rá. Ilyenkor tudatosan nem emlékszel, de az elmédben ott van elrejtve az emléke. Nem tudom, mennyire volt érthető.
2021. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!