Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban...

Mit jelenthet ha álmomban meghaltam?

Figyelt kérdés
Álmomban, kirándultunk a hugommal és a fiammal. 2 egymás mellett lévő kitaposott úton mentünk, egyiken én a hugommal másikon a fiam. Hogy feljebb jusak bele kapaszkodtam egy nagy sziklába,a húgom pedig először belém majd ő is a sziklába. Erre a sziklatömb, meg mozdult.A fiam csak kacagott azt hitte vicelődünk. Ahogy egyre jobban mozdult felém a szikla rá néztem a húgomra és azt mondtam:Megfogunk halni. Ezután elsőtétedett minden. De,iszonyat megnyugvást éreztem. Ahogyan azóta is ha erre gondolok.

2021. máj. 12. 21:37
 1/8 anonim válasza:
50%

Én is haltam már meg álmomban.

Ez volt vagy 3 éve, azóta is élek...

2021. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem szándékozom még meghalni🤔
2021. máj. 12. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Én szinte rendszeresen tegnap is vagy kétszer.

Nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Másnem a változás szelét...

De nem is többnyire megnyugtató az a sötétség. Emiatt sem tartok annyira a haláltól.

2021. máj. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
*De azt nemsokára kiírtom.
2021. máj. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok minden lehet, az életmódodtól függ, neked, mit jelent.

Vallásos, vallásosok vagytok?

Az út jelenthet életutat is.

Jelentheti a mások által kitaposott út egy vallási irányzat követését.

A szikla is lehet ez esetben több minden.

Az életúton fekvő szikla kikerülhetetlen akadály.

Hogy elmozdul, talán jó is.

De a másik jelentés ami nem biztos talajba, sziklába való kapaszkodás, az lehet egy téves út követése - az alapok nélküli hit.

A lélek meghalni nem tud, a test az, ami múlandó.

2021. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Így nehéz, hogy nem tudni semmit a húgoddal és a fiaddal való kapcsolatodról, és az álombeli érzések is fontosak lennének.


Bár a fiad és te külön utakon jártok (életút), a húgod kitart melletted es számíthatsz rá, amíg szükséged van rá, de a fiad nem észrevenni, ha valami baj van.

2021. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A húgom a másik felem, most készül külföldre. A fiam pedig 10 éves múlt. Most kamaszodik, de nincs köztünk probléma. Remélem így is marad. Nem vagyunk vallásosak,de hiszünk Istenben.Amikor a szikla el kezdett mozogni haragot éreztem a húgom iránt, de aztán mikor elsőtétült minden álmomban, azt megnyugvás követte.
2021. máj. 17. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvileg, ha álmunkban meghalunk, felébredünk. Illetve rögtön előtte.

Nem halhatatsz meg álmodban.

2021. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!