Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Már több éve kapcsolatban vagyok és mégis kb havi 1x az exemről álmodok, akivel 4 éve nem is beszéltem. Nem gondolok rá soha (kivéve az álmok másnapján), nem nézegetem a facebookját és társai.

Talán még annyi az információ, hogy szinte mindig szexuális jellegű, pozitív töltetű álmok, de maga a kapcsolat nagyon rossz volt. Az álmok kb 1 éve kezdődtek. Hogy lehetne ezeket megszüntetni? Nem volt éppen rendes lezárása a kapcsolatnak, egyik napról a másikra történt.



2021. máj. 16. 17:27
 1/3 Tak ***** válasza:
70%
A visszatérő álom mindig konfliktus,megoldatlan szitu eredménye,amit az agy szeretne idebillenteni vagy mint fölös infót törölni a tárhelyből,ezért ha mégis fontosnak ítéltetik,akkor visszatér,amíg meg nem oldódik a sok újraélés(álomban)által.El fog múlni egy idő után,de ha zavar,reinkarnációssal megoldható(blokknak is hazudják).
2021. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Az az előző kapcsolat miért volt rossz? Ki akart uralni kit?
2021. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nárcisztikus ember, minden héten sírás,veszekedés, önbizalomrombolás. Kicsit sem mondható jónak, akkor miért álmodok vele?
2021. máj. 17. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!