Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miért álmodok a...

Szerintetek miért álmodok a gimis szerelmemmel?

Figyelt kérdés

Egész gimi alatt oda voltam érte, azt hittem ő életem szerelme. Azon kívül, hogy néztük egymást, semmi nem történt. Egy egész doboznyi szerelmes levelem van róla/hozzá, miután eljött a suliból, még évekig sírtam utána, szerettem.

Most 28 éves leszek, férjnél vagyok, kisbabánk lesz. Teljes az életem, boldog vagyok, erre már második éjszaka, hogy vele álmodom. Most éppen a tabloképét néztem és sírtam, az előző álom is valami ilyesmi volt. Pedig nem is szoktam ragondolni.



2021. máj. 25. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két napja ugyan ebben vagyok. És nem tudom hová tenni. Nem jó érzés, hiànyèrzetem lett. 15 éve történt, mégis.
2021. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

MInd a kérdező, mind az első válaszoló számára:


Ez akkor van, amikor a másik félnek mi eszébe jutunk. Nekem volt kolléganővel volt ilyen. Tetszett nekem, de nem tudott róla. Aztán eljöttem a cégtől és 5 évvel később hetekig vele álmodtam. Utóbb megtudtam, hogy én is bejöttem volna neki és amikor ezek az álmok történtek, sokat gondolt rám.

2021. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem engedd el én is hiszek az ilyenekben de nem annyira komolyan. Gondolj bele pár év múlva már a gyerekednek fogod mesélni ezeket mint vicces sztorit ;)
2021. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!