Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom vagy valóság?

Enkaba kérdése:

Álom vagy valóság?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka a nyakláncaimmal álmodtam. Álmomban levettem a nyakamból az egyiket és odanyújtottam valakinek, majd felébredtem és a hátamon fekve kinyújtott kézzel lógattam a nyakláncot a kezemben. Ma reggelre meg nem emlékszem az álomra de viszont a karórát vettem le. Nem tudom mi van velem de nagyon megijedtem.

2021. jún. 1. 18:57
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Az öcsém is volt, hogy ilyenről számolt be,csak ő még beszélt is hozzá.Nála akkor maradt el, mikor ezt csinálta mondtam neki hogy aludjon tovább, most csak pihenjen stb. De persze valamelyik álmoknak üzenetei is lehetnek. Nézd meg esetleg egy álmos könyvben, hogy mit jelent az óra vagy az átadás.
2021. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Az álmokat teljes egészében lehet elemezni, részleteiben nem...


Próbálj meg azon gondolkozni, hogy mi jut az eszedbe arról, hogy ajándékba adni valakinek a legkedvesebb dolgot. Az is fontos lehet, hogy kinek akartad adni.


Legyen szép a napod!

2021. jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!