Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki ezt megfigyelte már...

Valaki ezt megfigyelte már rajtam kívül álmodás közben (álomteremtés)?

Figyelt kérdés

Volt egy tudatos álmom múltkor, és ugye olyankor szabadon teremtheted magad köré a világot. De nem az egészet teremted tudatosan, hanem a nagy részét még mindig a tudatalattid képezi le.


És ez a határ tudatos és tudatalatti teremtés között elég vékony. Sokszor elég csak egy érzés, és már változást idézel elő az álmodban.


Emiatt megeshet, hogy elveszted az irányítást az álmod felett (vagy csak simán elveszted a fókuszt), amikor hagyod hogy az érzések/gondolatok magukkal sodorjanak.


Az álmomból pár példa:


Különböző helyszíneken jártam, és mindenhol szólt valamilyen komolyzene. Rá is fókuszáltam, tisztán hallottam a dallamot, hangszereket. Ami érdekes volt, hogy mindig az adott hely hangulathoz illett a zene. Vagyis a tudatalattim megteremtette magának a hangulathoz illő muzsikát :D


Egy másik helyen pedig próbáltam kirepülni egy épületből a tetején lévő lyukon keresztül. Akkor eszembe jutott, hogy mi lenne akkor, ha bezáródna és nem tudnék kijutni. Abban a pillanatban meg is történt, bezáródott. Utána szerencsére újra ki tudtam nyitni hasonló logikával.


Ebből az egészből csak azt akarom kihozni, hogy tulajdonképpen az álmaink így jönnek létre. Van egy adott szituáció, és az arra adott reakcióink fogják meghatározni a következő történéseket. Valójában "bevonzzuk" azt, ami történni fog. Ha félsz valamitől álmodban, akkor az a gondolat fog valósággá válni. Ha számítasz valamire, az fog megtörténni. És olyan nincs benne, hogy valami véletlenül történik, mert ha az álom nem tudatos, akkor is ugyanígy mi teremtjük az érzéseinkkel és gondolatainkkal.


Mit gondoltok?



2021. máj. 26. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Álmaidba a legkisebb ötlet is elég hogy megtörténjen. Ez nem új, a kétségek néha erősebbek mint a tudatosság.

Amúgy hogy sikerült elérned a tudatos álmodásban ezt a szintet?

2021. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

:) Gratulálok elérted A 3 madik szintet


Ha álmodban a zene megszólal akkor élőben az angyalod ott áll az ágyadnál :))

2021. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!