Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már olyat, hogy...

Álmodtatok már olyat, hogy valakivel nagyon mély, szerelmes érzésben voltatok együtt, és amikor felébredtetek, ez az érzés még mindig bennetek volt?

Figyelt kérdés
Ez hogyan lehetséges? Nekem többször volt ilyen, utána meg nagyon rossz, hogy felébredek, és nincs mellettem senki az ágyban.
2021. jún. 10. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Persze, és mindig olyan emberekkel, akikhez amúgy bottal nem nyúlnék, meg random hírességekkel. Nagyon fura érzés, jó is, de közben minél hamarabb el akarod felejteni.
2021. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, és kitalált, ismeretlen valakivel. Ez csak annyit jelent, hogy vágysz az érzésre. Ha ismerőssel álmodsz, annak sem szabad jelentőséget tulajdonítani, az álmodban csak rávetíted az érzést, amúgy ilyenkor a személy általában mellékes.
2021. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap is ez volt. Néha exek felé van ez, de van, mint tegnap is, hogy eddig ismeretlen felé. Ilyenkor mindig megálmodok mellé egy személyiséget is, ami gyönyörű, és mivel én alkottam, ismerem és szerelmes vagyok belé. Ez ilyen. Ha kiismered az elmét, látod, hogyan lehetséges.
2021. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, 99%-ban olyanokkal, akiket ismertem és a való életben is szerettem volna tőlük ezt, de nem kaptam meg. Nagyon jó volt, utána egy-két napig tök jól éreztem magam, mert megtudtam, hogy milyen lehetett volna valójában, ahogy én elképzeltem. De, aztán elmúlik...

Elég sokszor megtörtént, sőt, volt olyan, hogy egy héten belül, kétszer is ugyanazzal és nagyon jó volt utána egy darabig. Viszont, ha az álom "hatása" elmúlik, akkor nagyon szar érzés, mert valójában, megint egyedül vagyok.

2022. okt. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!