Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam olyat amiben...

Miért álmodtam olyat amiben szerelmes voltam egy vadidegen lányba?

Figyelt kérdés
igen furcsa almom volt melyben szerepelt az egyik volt lany baratom mert osszevesztem vele egy szoke haju lany aki irant hatalmas szerelmet ereztem de egyszeruen nem tudom megmondani hogy ki lehetett az a lany. Az egyik emlekem hogy valamit sikerult megcsinalnom es az iskola (3eve fejezten be a sulit) padba leulve hozza megoleltem es jo szorosan olelgettem ot de valami srac talan az egyik regi focitarsam altalanosbol meg folyton nezett. Utana busszal mentunk valahova ahol ezzel a lannyal tokre jol elbeszelgettunk majd mikor leszaltunk ott volt az exem is egy csomo ismeretlen arc a volt lany baratom baratja es a volt lanybaratom is aki betamadt engem hogy miert neveztem ot rib..ancnak meg ilyenek hogy miert vesztunk ossze annyira felidegesitett hogy finoman felpofoztam ot vagy en vagy az a lany akit szerettem arra emlekszem hogy ott sirt piros arcpofaval utana a lanybaratom baratja mreg elkezdett volna verekedni de lefogtuk ot vagy mi es itt veget ert az alom. Fogalmam sincs tenyleg kilehetett az a szoke lany az almomban de tenyleg szivembol szeretem ot vagyis szerettem ot az almomban.

2020. szept. 6. 19:06
 1/4 anonim válasza:
Az álom az egyes és kettes REM fázisban jön létre. A tudatalatti gyártja a történetet, valószínűleg az elalvás (vagyis a REM 1 fázis előtt) csajokon és szerelmi kérdéseken gondolkodhattál tudat alatt akár. Ez képes különböző történeteket gyártani, amit egyébként saját magad is tudsz irányítani sokszor. Az álmok a felébredés egyes fázisában tudnak olyanok lenni, hogy emlékszel rájuk, így biztosan ébredés közben álmodtál. Ez valószínűleg egy rövid, pár másodperces álom volt, amit te sokkal hosszabbnak éltél meg. Semmit nem jelent, semmi értelme boncolgatni, ma úgyis új álmaid lesznek. Legfeljebb nem fogsz emlékezni rájuk.
2020. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mostanság álmodtam 3 különböző éjszaka is olyat amiben együtt voltam egy lánnyal de mind a 3 alkalommal mással. 2-szer olyannal akiket életemben nem láttam még egyszer meg olyannal aki életem első szerelme volt. Nálam ez attól jön ki hogy jelenleg elég magányos vagyok és vágyom egy nőnemű társra. Lehet hogy nálad is hasonló az oka nem?
2020. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges
2020. szept. 7. 05:41
 4/4 anonim válasza:
Ja
2020. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!