Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha túl aktívan...

Mit jelent ha túl aktívan álmodok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon rég óta vannak emlékeim az álmaimról de az utóbbi egy évben nagyon megváltoztak. Nagyon sokat álmodok és majdnem szinte mindenre emlékszem annak ellenére hogy nem alszok túl sokat. Sok ideig voltak durva rémálmaim de amióta megvan az álomfogóm kissé jobb. Ennek ellenére most is álmodok gyakran a halálomról. De ezt úgy kell elképzelni hogy rendesen érzem a fájdalmat álmomban is és azután hogy felkeltem. Már nagyon belefáradtam. Bármi ötlet hogy ez mitől van és hogy mit tudnék tenni ellene? (Légyszíves csak értelmes válaszokat)

2021. jún. 10. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Alvásparalízis.
2021. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Felszínesen, rosszul alszol. Valószínűleg nem is nagyon mész a mélyebb alvási szakaszokba.
2021. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Kérdezz meg egy álomalakot hogy miert tortenik ez veled
2021. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%
A túl sok stressz okozhatja az álombeli fájdalmat.
2021. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A halállal nem jár fájdalom. Tehát nem tudom miről írsz.


Fejtsd ki mit érzel.

2021. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!