Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért változhatott ez meg?

Miért változhatott ez meg?

Figyelt kérdés

Egy csúnya szakításon vagyok túl, az elengedési idő alatt sokszor megjelent álmomban a volt párom, hiszen egész napokat töltöttem agyalással. Nagyon csúnyán bánt velem, álmomban is mindig háttal állt nekem, megcsalt, elutasított, vagy éppen észre sem vett. Egy hete már békésen alszom, de ma éjjel megint vele álmodtam. Mellém sétált egy boltban, a keze közé fogta az arcomat, mint régen, megcsókolt és azt mondta, hogy szeret. Ez egymás után 2x megismétlődött, tehát egymás után ugyanazt álmodtam.


Mitől változhatott meg ennyire a személye és a viselkedése? Már túltettem magam ezen az egészen, nem remélek tőle már semmit.



Szeretném kérni, hogy a trollok kíméljenek. Mindenki abban hisz, amiben szeretne, számomra fontosak az álmok!



2021. jún. 19. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán legbelül még szereted, tükrözte a legutolsó álmod mit érzel, és utalhat a megbocsátásra egyben. Úgy szeretted amilyen volt a legelején amíg szép volt ez a kapcsolat, és lehet így kellene elengedned ezzel a szép gondolattal és álommal őt.🙂
2021. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!