Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha démonnal álmodok?

Mit jelent ha démonnal álmodok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak ennyi? Nincs valami körűlirás? Mit mondtak, mit csináltak stb. Engem is megkisértettek egy párszor álmomban. De azóta nem.
2021. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1es válaszánál bánom hogy nem lehet úgy reagálni 1 kérdésre mint 1 smiley.
2021. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj neharagudjatok

Azt álmodtam hogy engem szállt meg. Nagyon át éreztem, és amikor fel keltem igen csak elgondolkoztam hogy most álom e volt vagy valóság

2021. júl. 22. 21:17
 4/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Kiéled a negatív oldalad, a rossz tulajdonságaidat. Nem feltétlen szándékosan, vagy örömmel, de hagyod őket felszínre törni, és irányítani.
2021. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy succubusz szállt rád
2021. júl. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is rémet láttam az éjjel, álmomban megjelent Gyurcsány Ferenc.
2021. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is csak valami tudat alatti cucc lehetett. Ha tényleg megszállna egy démon, akkor annak igen durva következményei lennének. Ha azóta nem történt semmi veled, akkor csak a tudat alatti. Kemény dolgokat tud ám a tudat alattink felszinre hozni. Én sem hittem, de tapasztaltam.
2021. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!