Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom a...

Mit jelent ez az álom a politikusokkal?

Figyelt kérdés

Egy drága fürdőben voltam néhány kollégámmal, aminek a belsejében volt a parlament. Ott több ember között Gyurcsány Ferenc is sorban állt, én viszont előrébb voltam a sorban, és kezet fogtam Orbán Viktorral. Ezután egy kendőn elé tartottam egy ezrest és néhány kétszáz forintost, amire ő azt mondta, hogy"Szép summa". De nem adtam oda neki, csak leültem, miközben két kollégám kihasználta a drága fürdő által nyújtott lehetőségeket, és csak az egyik maradt velem.

Az érdekes az, hogy most Horvátországban vagyok, de amúgy se szoktam politikával foglalkozni, úgyhogy tényleg nem tudom, miért álmodtam politikusokkal.



2021. júl. 29. 22:04
 1/4 anonim válasza:
42%
HaJrÁ FiDéZs 🔥🥶
2021. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Azt jelenti, hogy ideje meginnod a kakaódat és elolvasni a kötelező olvasmányt.
2021. júl. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Ez nagyon aktuálpolitikának tünik, igazából nem is kell vele különösen foglalkozni, hogy nyomot hagyjon az emberben.

Hírességgel álmodni általában olyasmit jelent, hogy felnézel arra az emberre akár csak egy tulajdonsága miatt. Na most Gyurcsány messzebb volt a sorban nálad, szóval gondolom Orbán volt a lényeg. Én úgy értelmezném az álmod, hogy te áldást kaptál a pénzedre nagyjából, szóval gazdagságot, jólétet szeretnél. Ezt am valahol logikus a miniszterelnöktől kérni. És sokan is állnak ezért sorban képletesen.

Ezután élvezheted a fürdőt, vagyis a jólétet és ebben mások is veled tartanak, de nyilván lesz, aki nem marad veled ezután. Mivelhogy a fürdőben volt az egész parlament, nem mindenkinek ugyanazok a politikai nézetei, bizonyos felületes barátaid elszivárognak mellőled úgy érezheted, más meg veled marad egy véleményen.

Nem tartom valószínűnek, hogy ez egy valamit előre megjósló álom volt. Inkább a vágyadat jelölheti a további jólétre, gazdagságra.

Nem tudom hogy állsz anyagilag, csak sejtem, hogy nem rosszul, mivel épp nyaralhatsz, és külföldön, mégha nem is olyan messze. Nem tűnsz lázadó alkatnak sem, mivel azt írod nem nagyon politizálsz. Tehát ebből az álomból és írásodból az derül ki, hogy felületesen ismered csak a politikát és neked oké a helyzet, amíg anyagilag stabil vagy.

Sok átlagember gondolkodik így. Téged konkrétan nem ismerlek, biztosan nagyon általános is, amit írtam és bőven lehetne árnyalni.

2021. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a fejtést! Ugyan nem vagyok gazdag, stabil munkahelyem van és tudok spórolni a nyaralásra. A politika pedig egyszerűen csak nem érdekel.
2021. júl. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!