Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pénzt adni hajléktalannak mit...

Pénzt adni hajléktalannak mit jelent?

Figyelt kérdés
Volt egy másik álmom is, ahol egy kutya(elég nagydarab volt, lehet hogy farkas vagy husky) belelépett egy tüskébe én meg kiszedtem neki. Előtte a kutya nyalogatta a kezemet finoman.

2021. aug. 3. 07:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem, egy buszon voltam amikor adtam a pénzt. Mellettem volf egy csaj, előttem a hajléktalan. A csajnak is kelett volna pénz és azt hitte hogy neki adom, de közöltem vele, hogy a hajléktalannak adom. Így is tettem, de utána a lánynak is adtam. Szóval adtam a lánynak és a hajléktaLannak is.

Köszi aki tudja mit jelenthet

2021. aug. 3. 07:09
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy kúrni szeretnél.
2021. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
haha lol lmao rofl lmfao, #humor #vicckirály #helóvakszína #viszlátvájrusz. lol haha micsoda mókamester🥺🥺😂😂😂
2021. aug. 3. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csupán annyit jelent, hogy jólelkű és önzetlen vagy, szívesen segítesz másokon.
2021. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha enni kér, adj neki enni, ha szállást kér, adj neki szállást. Mindegy hogy hogyan segítesz, azt nézd, amire szüksége van. Neki ez a legnagyobb segítség.
2021. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!