Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran néhány...

Miért álmodok gyakran néhány régi osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Kb. minden második álmomban valamilyen módon benne van és nem értem miért. 1-4. általánosba jártam vele egy suliba. Nem voltam jóba az akkori osztályommal, nem nagyon kedvelt senki, sőt ő kifejezetten utált. Rengeteget szerepel mostanában az álmaimban általában főszereplőként, de van amikor csak sétál valahol a háttérben. Ilyenkor mindig normális és úgy viselkedik mintha egy barátom lenne. Napközben sem szoktam rá gondolni sosem. Miért álmodhatok vele? A válaszokat előre is köszi! :)

2021. aug. 17. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt hiányzik. Az álmoknak nincs jelentősége csupán felturbózott régi emlékeket vagy látott fílmeket vetít le az agyad. Lehet, hogy este az agyad mikor alszom próbál megfejteni valamit az illetővel kapcsolatban.
2021. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!