Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok állandóan egy...

Miért álmodok állandóan egy üldöző gyilkosról, aki meg akar ölni engem?

Figyelt kérdés
Egyre többször álmodom azt, hogy egy fura fazon (mindig ugyan az) üldöz engem és el akar kapni, majd meg akar ölni. Általában csak megsebesít, majd nappal ugyan azon a helyen fájdalmat éreztem (combon, nyakon és a hátamon). Sőt, egyszer volt, hogy meg is ölt engem (megkéselés után csak feketeséget láttam, majd arra eszméltem fel, hogy felébredtem). Tegnap is álmodtam ismét erről a fazonról, az az érdekes, hogy soha életemben nem láttam élőben. Annyira valóságosnak éreztem... Üldözéskor inkább megölöm magamat (leugrok a szakadékról, leszúrom magam, fejbe lövöm magamat, utána felébredek), csak azért, hogy ne kapjon el. Szinte csak rémálmaim vannak, amikor egy álom jól kezdődik, szinte biztos, hogy ismét az életemet akarja az a valaki kiontani. Mi lehet ennek az oka?

2021. aug. 18. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihhh ez elég ijesztő. Nálam akkor vannak álombéli fajdalmaim, ha valamelyik testrészemet elfekszem és elzsibbad, ezáltal a valós fájdalmam beleépül az álmomba. A leírás alapján valami elől menekülsz, vagy egy olyan dolog van az életedben, ami megoldásra vár, és már régóta halogatod.
2021. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Üldözési mánia?

Van valamilyen múltbéli traumád?

Valamiért tehetetlen áldozatnak érzed magad, és ez biztos hogy a valóságból ered, mint ahogy az én iskolai zaklatásos élményeim álmomban történő rendszeres visszatérése, ami mostanában teljesen megszűnt.

2021. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
én multkor megoltem valakit💪🏻
2021. aug. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


Kemény vagy csoki.


kérdező


Talán valami régi trauma lehet.

2021. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Funfact:

A palit látnod kellett akár a Metrón vagy bárhol a valóságban is,mert az agy tudat alatt nem képes egyedi arcot alkotni.

2021. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok

Kieg.:

És ezért az agy ilyenkor általában az olyan "jelentéktelen" idegen arcok közül "szelektál" akit véletlen meglátsz egy boltban,a tömegben,egy rendezvényen stb... Mert ha konkrétan te magad nem is emlékszel rá,az agyad tudat alatt az összes ilyet elraktározza.

2021. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, a Rémálom az Elm utcában egy hasonló valós sztorin alapszik. Egy kambodzsai menekült fiú hasonlókat álmodott mint te és emiatt nem is tudott elaludni napokig aztán mikor elaludt meghalt álmában. Szinte biztos, hogy poszt-traumás stressz zavar állt mögötte. Szerintem ha tudod konkrétan mi lehet akkor keress fel egy pszichológust/pszichiátert.
2021. szept. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!