Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy zöld lény és szárnyas...

Egy zöld lény és szárnyas kígyó alvásparalízis közben mit jelent?

Figyelt kérdés

Ezek hasonlóak, mint az álmok?

Azt hiszem elég durva alvásparalízisem volt, suttogással. Hallottam, hogy valaki folyamatosan suttog, valamikor értettem, hogy mit mond, valamikor teljes halandzsa volt nekem. Mintha valamilyen irányról suttogott volna.

Aztán a suttogással párhuzamosan valami zöld dolog kezdett átfolyni a plafonon. Szinte egy örökkévalóságnak tűnt. Háttal nekem lebegett. Néha humanoidot láttam benne - innen tudom, hogy először háttal volt nekem - máskor viszont egyáltalán nem humanoid volt, hanem egy nagy zűrzavar, a testrészei mintha mindenféle alakzatba átalakultak volna (néha szárnyakat is láttam). Csak a színe nem változott meg, az végig zöld maradt. Egy hosszú, zöld, díszes botot tartott magánál, ezt a kaotikus kinézete ellenére is láttam, mert eltartotta a testétől.

Amikor megfordult és észrevett, akkor elkezdett felém szállni, de ugyanolyan lassan, mint ahogyan átfolyt a plafonon. Amikor már az ágy szélénél volt, akkor megláttam, hogy mögötte egy sok pár szárnnyal rendelkező kígyó is van, ami engem néz, de inkább csak kíváncsiságból. Talán azt se akarta, hogy lássam, mert elhúzódott a látókörömből inkább.


Aztán sikerült teljesen felébrednem, tudtam mozogni és nem láttam őket a szobában. Viszont néhány percre rá, amikor visszaaludtam, akkor megint jött egy alvásparalízis állapot és láttam valamit, ami pont onnan nézett engem, ahova a kígyó elhúzódott, viszont ez rövid élmény volt és az se rémlik, hogy felébredtem volna. Teljes képszakadás. Második alkalommal suttogások nem kísérték az álmot (?).



2021. aug. 21. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
2021. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!