Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az alvásparalízisnek...

Ennek az alvásparalízisnek van vmi jelentése?

Figyelt kérdés
Az volt hogy hajnalba felkeltem és kicsit bealudtam és azt hallottam mintha anyukám ilyen elrekedt indulatos hangon beszélne hozzám. Olyanokat mondott hogy nézzem a házakat pesten hogy minnél előbb elhúzhassak itthonról. Közbe mozogni nem tudtam de nagy nehezen tudtam neki szólni de addigra kb vége is lett. Régebben is volt alvás paralízisem de nem nagyon, halucináltam közbe max nagyon picit. Egyetemen a vizsgák miatt sokat stresszelek meg ittam is alkoholt és most másnaposság miatt fáj a fejem. Lehet ezek is közre játszottak? Vmint ennek az álomnak mi volt a jelentése? Anyukám sose mondana ilyet mert ha pár napra elmegyek vhova már hiányzok neki

2021. jún. 4. 06:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sose mondana ilyet anyukád, de neked elképzelhető, hogy ez a belső félelmed, hogy egy idő után a terhére válsz.
2021. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a tudattalan és a tudatos elme közötti határ ideiglenesen gyengül az álom vagy álomközeli állapotban,sok dolog a tudatos felszínén csapódik ki.

Az álmok és az azokhoz hasonló hallucinációs tapasztalások megfejtése nagyon nehéz terep.

Bizonyára egy hirtelen jött "jelnek" nem kell túl nagy jelentősséget tulajdonítani. Gyanítható hogy belső félelmek,félre tett dolgok köszöntek vissza.

Először felesleges volna,megérzésre vagy mély misztikus jelentésre következtetni.

2021. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!