Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom ?...

Mit jelenthet ez az álom ? Profi álomfejtők válaszoljanak

Figyelt kérdés

Nem egyszer álmodtam ezt elmondom hogy mit álmodtam röviden:

Egy kőépületekből állo városban egyszer hirtelen elárasztja a víz az épületeket

Közben zombik jönnek fel a vizből.nekem egy sörétes puskám van amivel tudok lőni és irtani a zombikat de sokakat megesznek amikor meg elkezd apadni a vízszint a zombik is eltünnek akkor katonai helikopterek jönnek értünk és azt hajtogatják hogy jön egy ujjab hullám szintén zombikkal kiüritették az embereket velem együtt és akkor szállunk fel amikor pont jön az ujjab hullám.

Csak repülünk a víz felett felszínén sok zombival amik utánunk kapkodnak hirtelen egy esőerdőben találjuk magunkat szintén zombik társaságával amik most az indáról támadnak.

Hirtelen azonban egy házban találom magam ahol a legutóbb Jim parsonnal az Agymenők sheldonjával és Johnny galeckivel Leonard hoptsaterrel vagyok egy szobában hirtelen Jim vámpirrá változik johnny meg cápává akkor elkezdek futni a vízen de jönnek utánam (itmár nem jelennek meg a zombik)

És hirtelen megállok visszafordulok és Jim jön és jön beleugrik az arcomba és utána vége. Ennyi.

Ui:nem láttam egy zombis filmet sem semmilyen horrort



2020. nov. 22. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia, én hivatásos fejtő vagyok. Az álmod halálfélelemtől való szorongásról árulkodik és arról, hogy már nincs benned semmi életkedv, kiüresedtél és várod a végzeted, hiszen belül a zombikhoz hasonlóan üresség van benned is, és a céljaid maximum az életben maradásig érnek fel. Amennyiben férfi zombik vannak többségben az álmodban akkor azt jelentheti, hogy egy női rokonod kísért , aki nem tud vagy nem akar vagy nem tudott jól meghalni, és ugyanez fordítva is (ha több a női zombi az álomban). Sajnos attól is tartok, hogy agresszív , gyilkos hajlamaid is lehetnek az érzelmi üresség miatt ami gyakori a zombikkal kapcsolatos álmokban. Sheldon jelenléte apró fényt jelent, de mivel ők se tudtak kirángatni ebből a mételyből ezért muszáj lesz elfogadnod az elfogadhatatlant.
2020. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nekem van életkedvem és nincsenek gyilkos hajlamaim
2020. nov. 22. 17:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Plusz van célom de sokszor látom hogy anyámék folyton veszekednek
2020. nov. 22. 17:56
 4/12 A kérdező kommentje:
A halálfélelem az viszont igaz
2020. nov. 22. 17:57
 5/12 anonim ***** válasza:
én csak azt mondtam, hogy "lehetnek" ilyen hajlamaid, sokkal részletesebb álomtérképet kell ehhez készítenem, hogy legalább 99% ig bizonyos lehessek
2020. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
60%

,,Mit jelenthet ez az álom ? "

Azt, hogy sok a fantáziád.

De sekü ez az Agymenős rész nagyon tetszett😂


Kop kop kop Penny

Kop kop kop Penny

Kop kop kop Penny

2020. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is hivatásos fejtő vagyok! Ez az álom azt jelenti, hogy félsz valamitől, azt én nem tudhatom mitől. Belül szerelemre vágysz. A halálodat nagyon nem várod és ezért álmodsz róla. Ki kéne lendülnöd a szürke hétköznapokból és felfedezni valami újat. Ahogy látom nagyon sok zombisat hallottál. Remélem tudtam segíteni! Üdv:álomfejtő szakember
2020. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Profi álomfejtők abból élnek, ha van akárcsak itt és most egy is, ne hidd, hogy megélhetése biztosítása helyett ingyen dolgozik
2020. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok! Egy kicsit az álomfejtő munkáról: Kapunk különféle eseteket amit ki kell vizsgálnunk. Sokat dolgozunk és hát sajnos nem kapunk olyan nagyon nagy összeget a munkánkért, pedig jó lenne egy kis béremelés!
2020. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
megnyugtathatom, hogy a megélhetésem nincs vezsélyben attól, hogy pár embernek tiszta szívből segítek , önzetlenül. Amúgy az itteni válaszaim mondhatni csak részválaszok, hiszen sokszor több információra lenne szükség a pontosabb eredmény érdekében,mint amenynit itt leírnak, így örömmel veszem ha üzenetben időpontot egyeztetve egy megbízási viszonyban kapok lehetőséget átfogóbban segítséget nyújtani kompenzáció ellenében.
2020. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!