Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők! Mit jelentenek...

Álomfejtők! Mit jelentenek ezek az álmok? Megőrült autó, összekarcolt szélvédő, gyerekkoponya, fehér ruhás lovasok, lóról leesés.

Figyelt kérdés

Álom

Nekem nincs jogosítványom, de olyan volt, mint hogyha egy autóból szállnék ki, a sofőr ülésről.

Nem tudom, hogy az álmomban az az autó az enyém volt-e.

Mindenesetre úgy nézett ki, mint anyum autója.

Anyum egyáltalán nem volt ebben az álomban.

Tehát a nyitott autó ajtajában álltam és azt kiabáltam ott az embereknek, hogy ezt az autót ne használják!

De mivel úgy gondoltam, hogy nem hisznek nekem, hogy azt az autót valamiért nem szabad használni, ezért egy kalapáccsal vagy valamilyen eszközzel be akartam törni a szélvédőjét.

Nem tört be az ablaka, visszapattant arról a kalapács.

Nem tudom, hogy láttátok-e a Christine című filmet. Abban talán valami olyasmiről volt szó, hogy az autónak volt tudata vagy elméje és megőrült.

Álmomban valami ilyesmit éreztem ezzel az autóval kapcsolatban. Mintha megőrült volna az autó.

Ezért szóltam másoknak, hogy ne használják, de úgy gondoltam, hogy nem tudnám elmagyarázni, hogy miért.

Ezért a következő tervem az volt, hogy összekarcolom az ablakát a sofőr oldalán, hogy ne lehessen kilátni és akkor nem fogják használni. El is kezdtem összekarcolni.

Körülöttem mintha az ismerőseim lettek volna, de amúgy nem ismertem közülük senkit. (Mármint ébrenlétben nem tudom, hogy kik voltak, de álmomban úgy éreztem, hogy ismerem őket.)

A motorháztetőre le volt terítve valamilyen terítő és arra kiborult egy dobozka fogpiszkáló. Ott volt egy fiú és neki mondtam, hogy tegye már vissza a fogpiszkálókat a dobozkába.

De úgy nézett ki, mint hogyha rengeteg fogpiszkáló lett volna ott, mintha nem férne vissza annyi abba a kis tégelybe.

És aztán észrevettem, hogy van még egy adag fogpiszkáló és még egy adag fogpiszkáló és mondtam a fiúnak, hogy az mind abban a tégelyben volt, úgyhogy mindet tegye vissza.

Furcsa volt, hogy én annak a fiúnak ilyeneket mondok, nem nem is tudom, hogy miért csinálta meg, de megcsinálta, amit mondtam.


Egy másik álomban egy lakásban voltam és ott volt még rajtam kívül valaki, talán az élettársam vagy férjem.

De a valóságban fogalmam sincs, hogy ki volt ő. És úgy emlékszem, hogy én egy néger nő voltam. (Amúgy nem vagyok néger.)

Jött hozzánk valaki, kinyitottam az ajtót.

Egy hivatalos szerv embere volt, pontosan nem tudom, hogy rendőr vagy mi.

Ebből a jelenetből kiderült, hogy mi régebben szóltunk nekik, hogy eltűnt a gyermekünk és ez a hivatalos ember azért jött, hogy szóljon nekünk, hogy találtak egy gyermek koponyát.

Valahogyan én tudtam, hogy az nem a mi gyerekünk testrésze, de annyira beleéltem magamat abba, hogy mi lenne, ha a mi gyerekünk lenne, hogy majdnem nagyon elsírtam magam.

(Amúgy nincs gyerekem és férjem se.)


Aztán valaki menekült, úgy akart elmenni egy háztömbből, hogy ne vegyék észre a rendőrök.

Úgy nézett ki, mint Chevy Chase középkorú korában.

Az nem derült ki, hogy tényleg elkövetett-e valamit vagy tévedésből keresték őt a rendőrök.

Valahogy a rendőrök mögé került és ott éppen elindult egy lovas menet vagy futam, felvonulás és az egyik lóra felszállt, viszont nemrég volt megműtve, ezért a fájdalmai miatt nem igazán tudta magát tartani és leesett a lóról.

(A többi lovon ülő minden lovasnak fehér ruhája volt, kivéve Chevy Chase-nek, neki halvány világoskék pólója és halvány világosbarna nadrágja volt.

Így amúgy megkülönböztethető volt a többi lovastól, tehát a rendőrök ez alapján észrevehették volna.)

Akkor már vágtáztak a lovak és ő leesett, tehát gondolom, hogy eltiporták a mögötte jövő lovak.

Volt egy kis torlódás, de a lovak nem álltak meg.



2021. szept. 25. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Az autó magadat jelképezi, az életedet,a döntéseidet. Ha magad vezeted az autót (függetlenül attól , hogy az életben van-e jogosítványod) jelzi, azt, hogy magad döntesz, a magad választása szerint élsz. Ha úgy nézett ki, mint anyukád autója, jelzi azt, hogy azért ő is hatással volt/van rád.


Kiszállsz az autóból, jelzi azt, hogy váltani szeretnél, független(ebb) szeretnél lenni. A fogpiszkálók ennek a váltásnak az akadályait jelképezik: aprók ugyan, de sok van belőlük, és talán egy egyszerű megoldással véget lehet vetni nekik.


Hasonlót jelent a következő álmod is: valószínűleg találni fogsz egypárt, aki változást hoz az életedbe. Vagy ha nem pár, akkor egy új munka, egy új feladat, vagy ilyesmi. Hogy néger nőnek álmodod magad, jelzi azt, hogy elég sokszor kihasználtak/kihasználnak, egyfajta kiszolgáltatottságot, megfelelési kényszert jelez. Az elveszett gyerek munkád elveszett gyümölcsét, meg nem fizetett jussát jelképezi.


A menekülő férfi valószínű azt jelenti, hogy dolgod lesz egy férfival. Hogy a rendőrök háta mögé kerül, jelzi azt, hogy az illető szereti kijátszani a törvényt: vagy éppen üzletember, vagy jogász, de elég dörzsölt. Hogy nemrég volt megműtve azt is jelentheti, hogy ez az illető nem véletlenül ravasz, szeret kijátszani másokat: lehet, hogy ő is valami keserű tapasztalástól lett ilyen. Az, hogy a többi lovasnak fehér ruhája van: azt jelenti, hogy ők kívülállók, akik óva intenek ettől az illetőtől, hogy az ő ruhája kék, lehet, hogy olyan, (vagy legalábbis olyannak képzeli magát), aki többet tud az átlagnál arról, amit igazságnak nevezel. Te, kedves Álmodó, lehet, hogy még szimpatizálsz is vele. Az, hogy leesik a lóról, jelzi azt, hogy az illető valamilyen téren el fog bukni: lehet, hogy becsődöl az üzlete, de az is lehet, hogy börtönbe kerül.

2021. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazán részletesen kifejtetted, nagyon rendes tőled!!! Köszönöm szépen! 🌼🌺💐
2021. szept. 28. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2021. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia! Tudsz írni ide is?

Ez most nem hosszú. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1138363..

2021. okt. 4. 07:19
 5/7 A kérdező kommentje:
2021. okt. 16. 20:02
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! Ide is tudsz írni? Köszi előre is!


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1143940..

2021. nov. 8. 09:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Szoktál még erre járni?

Van itt egy álom...

Elolvasod? Tudsz segíteni? Köszi!


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1145813..

2021. nov. 20. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!