Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele ennyit?

Miért álmodok vele ennyit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit egy féléve ismertem meg egy edzőtábor alkalmárabolnak val ismertem meg egy közös baráton keresztül igaz annyira nem ismerjük egymást kétszer ha beszéltünk, jofej meg minden. Vele két vissza térő álmom van.

1. ufok elrabolnak és rabszolgának akarnak felhasználni de nem mennek semmire se velünk ezért visszahoznak.

2. Egy lakatlan szigeten él a gyerek álmomban és haza akarom hozni Őt elmentem érte de mikor haza akartam hozni eltévedünk a tengeren ezért vissza mentünk. Volt neki ott egy csokigyárja és egy csuzda parkja és a csuzdaprkba a viz helyett is csoki volt.

Miért van ez hogy ilyeneket álmodok? És miért álmodok vele ennyit mert ezeket 3-4szer bisztos álmodtam?!


2010. aug. 30. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszik...

Én minden nap volt barátnőmmel álmodok, mondjuk nem ilyeneket. :D

pedig már 9 hónapja vége :'(

2010. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
2. álom: dörmi reklám!!:D
2010. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
22.09.es ezt most nem értem, hogy ezalatt mire célzol...
2010. aug. 30. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Dörmis.... Ez k.rva nagy. XD
2010. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sosem láttam még, mondjuk tvzni se nagyon szoktam havonta negyszer ha egy félorát ülök a tv előtt
2010. aug. 30. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem semmi extra, talán az utobbi idpőben ő számodra a legszinpatikusabb jelenség, és valamivel nyomot hagyott benned. Idővel majd mulik ha meg nem akkor lehet többet érzel iránta, de sokat jár rajta az eszed az biztos!
2010. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
csokigyár XD hany eves vagy 11?! azert mert nagyon foglalkozttat és meg akarod menteni az ö tarsaságábol higgyel nekem :D
2010. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok...:D
2010. szept. 26. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!