Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az utóbbi időben mindig...

Az utóbbi időben mindig rémálmaim vannak, mitől? Epilepsziás is voltam kiskoromban

Figyelt kérdés

Ma este azt álmodtam, hogy barátom és a szüleim meg a szomszéd bácsi kipróbálnak egy kísérletet. Ketté vágták magukat (nem tudom hogyan) Aztán próbálták összeilleszteni a féltestet a másikkal, de rájöttek, hogy nem lehet. Mindenki maradt a saját félbe hasított testével. Tudták, hogy megfognak halni, anyáéknak ott kell hagyni a három gyereküket, evvel együtt ugye engem is. Barátomnak engem és ott sírtam, kiabáltam velük, hogy nem normálisak, mégis hogyan gondolták. Már kezdtett leállni szép lassan a szervezetük, anyára hangyák másztak amit le mostam vízzel róla. Barátomat megölteltem, de már nem voltak agyilag tiszták. Kérdeztem barátomat, hogy tudja-e még, hogy ki vagyok. Erre csak bólintott. Oda nyomtam a számat, hogy megpusziljam, de ő már akkor nem puszilt vissza.


Amikor felkeltem, hatalmas levegőt vettem, aztán már sírtam is. Olyan volt mintha nyomás lett volna a tüdőmön.

Kiskoromban amikor epilepsziás voltam egy ehez hasonló rémálom hozta ki. Éjszaka kaptam rohamot. Aztán kórházba is vittek, de ezt ki is nőttem, már több mint 9 éve.

17l


2021. szept. 19. 06:38
 1/1 Grimfox ***** válasza:
100%
Kissé összetett álom, annyi biztos, hogy félsz egyedül maradni, elveszteni a biztonságot nyújtó környezetedet. Aggódsz a környezeted aktuális haladási iránya miatt, mert ésszerűtlennek tartod, és csak a veszteség lehetőségét látod abban, amit a körülötted levők csinálnak, holott ők ezt lehet, hogy teljesen jó ötletnek, iránynak tartják.
2021. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!