Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent megrongált autóval...

Mit jelent megrongált autóval álmodni?

Figyelt kérdés
Álmomban, hallottam valamit a parkoló felől, úgyhogy felkeltem az ágyról és elindultam a teraszajtó felé. Ahogy az ajtóhoz léptem, láttam, hogy elszalad a parkolóban egy szarvas. Majd kinyitottam a terasz ajtót, hogy megnézzem az autómat. Az autómról le volt szedve a motorháztető és az első lökhárító és kék gyertya viasszal volt leöntve. Először hirtelen, azt hittem hogy a szarvas nekiszaladt és azért jött le. Elnéztem a távolba és mindenki másnak hasonlóképpen volt megrongálva az autója. Majd visszanéztem az enyémre és láttam, hogy pár cigány benne ül. Rájuk szóltam, hogy szálljanak ki, kiszálltak, szidtak engem, én meg őket és levideóztam őket, hogy majd elküldök a rendőröknek. Ahogy meglátták hogy videózok, a halálomat kívánták természetesen és elátkoztak.

2021. okt. 21. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem a Yaris-os Szilvi vagy :D

Álmunkban a legnagyobb vágyaink és félelmünk jelenik meg. Valószínű félsz, hogy valami történik az autóddal.

2021. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki az a Yaris-os Szilvi? 😅 Attól félek mostanában, hogy balesetem lesz de nem az én hibámból. Belém jön valaki vagy éppen a szembe sávban úgy előznek, kanyarba stb..
2021. okt. 21. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy "kissé" bolond nő, aki majdnem minden kérdése után odaírja, hogy Szilvi 25/N. Bele van szerelmesedve a yarisába, még külön fb oldalt is csinált neki :D
2021. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Kevesebb töltöttkáposztát egyél este 10 után, és nem fogsz ilyeneket álmodni. :D
2021. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3as az igen 😂
2021. okt. 29. 14:00
 6/10 A kérdező kommentje:
4es nem szeretem a töltött káposztát 😉
2021. okt. 29. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, ha a válaszból konkréten csak a töltött káposztát vetted észre. :D
2021. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valaki nem érti a viccet 😂
2021. okt. 30. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Van aki pedig csak a sajátján képes röhögni (egymagában)
2021. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Röhögj akkor magadon
2021. nov. 5. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!