Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaros álmaim voltak.Pl beszélgettem facen egy fiúval aki régen tetszett és ezt titkoltam a mostani barátom előtt.Sétáltam az úton nagy hó volt,mindenféle emberek rendőrök,tűzoltók ott elállták az utat hogy nem mehetek tovább aztán láttam hogy a talaj szó szerint besüllyed,beomlik.Meg azt is hogy régi ismerősökkel találkoztam akikkel pár éve még jóban voltam odamentem hozzájuk,köszöntem de egyáltalán nem örültek nekem,nem küldtek el de kb nem vettek rólam tudomást.Utána otthagytam őket közben elestem de nem lett bajom felálltam.Meg hogy itthon a cicáim a konyhában voltak és jöttek be a házba hatalmas nagy kutyák én meg féltettem a cicákat gyorsan tereltem őket be a szobába én is bementem a kutyák pedig nyomták volna be az ajtót de én nyomtam visszafelé és kulcsra zártam.Meg azt is álmodtam hogy volt nálunk itthon egy németjuhász kutya(korábban nekem is volt nagyon szerettem,sokáig velünk volt)Nézett rám a kutya én pedig valamilyen néven szólítottam,ezután olyan volt mintha a fejemben megszólalt volna.Azt mondta hogy lehet hogy már más neve van de ő csak arra hallgat hogy Dübike.Így hívták az évek óta halott németjuhász kutyusomat :(

2021. okt. 27. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:
biztos vissza tért a szelleme
2021. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!