Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan emberekkel álmodom,...

Olyan emberekkel álmodom, akikkel nem találkoztam és nem ismerem őket. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Picit nehéz lesz ezt megfogalmazni, de igyekszem érthetően írni, már tini korom óta előfordul ez velem és nem teljesen értem, hogy mi történik pontosan vagy hogy ez mi is. Olyan emberekkel álmodom néha, akikkel soha életemben nem találkoztam és a legfurább az egészben az, hogy ezek az emberek bemutatkoznak nekem álmomban. A teljes nevüket elárulják nekem (vezetéknév, keresztnév). Nagyon ragaszkodom ezekhez az emberekhez álmomban, de mikor felkelek akkor fogalmam sincs, hogy ők kik is voltak, tehát a való életben nem láttam őket, de egyszerűen napokig, hetekig, hónapokig nem tudom őket kiverni a fejemből, tökéletesen emlékszem arra, hogy hogyan néztek ki.

2021. nov. 29. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én olyan dolgokkal álmodok hogy sok néni keres fel álmomba és mutatnak dolgokat. Olyan mint egy iránytű afelé, hogy megértsem aminek a vége ilyen parizer jellegű. Aztán elkezdik magukat rázni föl le aztán barra és jobbra és közben berregnek. Olyan a hangjuk mint egy jól bejáratott bojler. Szeretem azt hinni, hogy miután felébredek még van meleg viz.
2021. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tudi333 ***** válasza:
De létező személyek? Ràjuk kerestél név alapján? Nekem voltak ilyenek és ràjuk kerestem és léteztek. Amerikai is. Tuti nem láttam soha. De hogy mi ez, nem jöttem rá, akit kérdeztem nem tudta mi ez.
2021. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából ez gyakran előfordul, ezek valószínűleg olyan emberek akiket egy pillanatra látsz az utcán, de az is lehetséges, hogy egy filmben szereplő karakter jelenik meg. Minden esetre ezeket a személyeket biztos hogy láttad már a való életben, mert az álmok nem generálnak új, ismeretlen arcokat.
2021. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tudi333 ***** válasza:
Utolsó! Látod az utcán és tudod a nevét is? Azt hogy?
2021. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek projekciók voltak az agyad kivetülése.
2021. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rájuk kerestem, de nem találtam őket sajnos. Tisztában vagyok azzal, hogy maga az álom hogyan "születik", meg hogy az álom szereplői tulajdonképpen olyan személyek akikkel valahol valamilyen formában találkoztam, de ezekben az esetekben tejesen úgy érzem, mintha ismerném az álombeli személyeket, főleg, hogy még a teljes nevükre is emlékszem és tudom. Sőt, különböző információkat tudok róluk, akkor álmomban, tehát, tudom, hogy ismerem őket, akkor és ott.
2021. dec. 15. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!