Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Emlékszem az álmomra?

Emlékszem az álmomra?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este azt álmodtam hogy egy plázában lakok, egy szobában ami talán olyan volt mint egy papírbolt ami nem üzemel már. De nem ez a furcsa rész. Az álmomban úgy emlékeztem, hogy már egy jó ideje itt lakok, egy néhány hónapja, és amikor felkeltem, akkor is még kb. egy percig olyan érzésem volt mintha ezt nem csak most álmodtam volna, hanem már lenne valami múltja ennnek. Sőt, még most, egy jó tíz perccel később is van bennem egy kicsi olyan érzés, hogy ez így van. Nem nagyon tudom elmagyarázni, olyan mintha azóta amióta az álmomban gondoltam, hogy ott élek (tehát 2-3 hónapja) ez a plázában élés a tudatomban lett volna. Veletek történt már hasonló? Ez normális?

2021. dec. 25. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján igen, emlékszel az álmodra.
2021. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Sokszor szövődnek régi álmaim a jelenbe, van egy aminek kifejezetten várom,I lesz a vége, tisztára sorozat.
2021. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És álmodban mit érzel jó a plázában vagy rossz ott lakni?
2021. dec. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ugy emlékszem hogy jó volt, miért?
2022. jan. 6. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!