Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? (Lentebb bővebben)

Mit jelenthet? (Lentebb bővebben)

Figyelt kérdés

A barátommal már fél éve együtt vagyunk és azt álmodtam, hogy szakítani akartam vele, de végül nem mondtam ezt el neki és rájöttem, hogy nagyon-nagyon szeretem és innentől végig csak azt álmodtam, hogy nagyon boldog vagyok vele.

Mit akar ez a szakítós rész jelenteni és utánna ez a nagy felismerés? (17/L)


2010. szept. 7. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Neked kell megválaszolnod ezt. Mi nemtudjuk te ismered magad. De az álmoskönyveket és álomelemzéseket bedobhatod a kukába mert a 99%-a valami 3.rangú cigány jósnő találmánya és semmi köze pl a szimbolizmushoz. Szóval kérdezd a tudatalattid. Járj utánna hogy kell kicsit hosszas lenne leirni.
2010. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal lehet kapcsolatban, hogy mi történik veled/körülötted. Úgy értem, hogy lehet, hogy előtte kicsit összevitatkoztatok a barátoddal, vagy egy ismerősöd veszett össze a párjával, és te önkéntelenül is "átvezetted" ezt a dolgot, hogy te mit tennél a helyében stb, és valószínű ez vetült ki az álmodban. Mert benned van a biztos tudat, hogy ő nagyon fontos neked.
2010. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha álmodban szomorú vagy az életben boldogság vár rád, és ugyanez igaz fordítva is.

Lehet egyszerű vágyteljesítés, pl hogy sokat gondoltál rá aznap, vagy hogy éppen hiányzott.

De sokkal többször előfordul az, mikor valami probléma van egy kapcsolatban, legtöbbször az álmokban jön elő olyan formában, ami a tudatalatti álltal segíti ki a benem teljesült dolgokat.

Remélem valamennyit tudtam segíteni, bár ez nem volt elég konkrét.

2010. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztm ez rávezet arra hogy ha megpróbálnál szakítani akkor rájönnél h nagyon szereted, és ezért sose fogod elhagyni...

és boldogan éltek míg meg nem haltok

2010. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!