Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Gulag, kutya, túró, koala... Lent.

Figyelt kérdés

Egy lány lakásán voltam és nekem nem volt lakásom.


Volt ott egy férfi, akit én koalának neveztem.


A férfi hasonlított Gregg Bradenre.


Egy görgős fotelben ült, belerúgtam a fotelbe, az elgurult és a férfi majdnem beverte a fejét egy szekrénybe, de nem verte be.


Kérdeztem a lányt, hogy vannak-e milliárdos ismerősei.


Kiderült, hogy a férfinak van egy kutyája és az is ott volt a lakásban.

Kérdeztem, hogy hogy hívják a kutyát?

Mielőtt még válaszolt volna, azt gondoltam, hogy úgy hívják, hogy gulag.

Egy pillanat múlva pedig a férfi mondta, hogy úgy hívják hogy gula. (Tehát csak egy kicsit különbözött.)

Ezen meglepődtem.


A férfinél volt egy nagy adag túró, az kiborult a padlóra.


A kutya mindet megette, de úgy, hogy nem is látszott, hogy valami egyáltalán volt kiborulva korábban.

Kimentem a konyhába, azt hiszem, a hűtőbe néztem be, de abban egy szemetes volt, majd benéztem egy szekrénybe és ott is volt egy szemetes.


Aztán jött egy pár.


Amúgy a lány valamilyen csomagot várt, egy futár hozta volna, de még nem hozta.


A pár mondta, hogy azért nem jött még a futár, mert ilyenkor hordja a pizzákat, mert a napközben evett pizza ilyenkor fogy el mindenhol és mindenki ilyenkor vitet estére. Ezen lefáradtam. Szomorú voltam, hogy ilyeneket esznek a családok.


(Soha nem rendelek pizzát és nem is szoktam pizzát enni. Régebben ettem néha, de az sok évvel ezelőtt volt, nem is tudom hány éve, de akkor sem rendeltem, hanem én készítettem.)



2022. jan. 10. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
de ráérsz
2022. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!