Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak itt gyakorlott tudatos...

Vannak itt gyakorlott tudatos álmodók?

Figyelt kérdés

Szerintem sikerült elsajátítanom a WILD technikát, tegnap sikerült ötödjére. Azt szeretném kérdezni, hogy akik már gyakorlottak a tudatos álmodásban, leírnák-e, hogy milyen technikát használnak, milyen gyakran álmodnak tudatosan, miket szoktak tapasztalni, csinálni, stb..


Köszönöm a válaszokat.


25/L



2022. jan. 13. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már nem szoktam, de ennél sokkal-sokkal egyszerűbb módszert használtam.
2022. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te melyiket? Igen, arra rájöttem, hogy az egyik legnehezebb technika és haladóknak van, de valamiért magától sikerült már az elején.
2022. jan. 13. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagány. :) Ébren, naponta többször ellenőriztem, hogy ébren vagyok-e úgy, hogy belenyomtam határozottan az egyik hüvelykujjam a tenyerembe. Pár nap múlva már automatikuson álmomban is ellenőriztem. Ha átmegy az ujjam a tenyerem, akkor álmodok.
2022. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem egyszer csak random elkezdődött. Tudom hogy alszom. Vannak rá jelek és jellegzetes a világa. Pl a környezet. De nem szoktam szórakozni repülni csak tudom hogy vagyok és folyók a cselekménnyel. Mert a sztori érdekel S nem az hogy mit tehetnék még.

Pont elég az autosave és a re life... Aki játszott és vannak visszatérő álmai tudja milyen hasznos tud lenni álomban. Instant megoldani.🙂

2022. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy álmodozónak ez mekkora ajándék lehet, de el sem tudom képzelni hogy ezt hogy lehet megcsinalni
2022. jan. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mozogj az elképzelt testeddel az álomvilágba
2022. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ez a wild kicsit és csak felületesen olvastam utána. Így lényegében még nem nagyon értem. Ez az amikor lényegében meditációs/agykontrollos technikával lemész alfa állapotba és megkezded az alvást. Mert itt az adott témára kapunk választ pl mi lenne ha gazdag lennék?

Vagy az alvás fázis jelenik meg miközben a test és a tudat éber marad?

Ennél mondjuk rajzol vagy agyagozik vagy varr az ember. De közbe az agy hullámok a szívverés és a légzés mind a rém fázishoz hasonló hullámokat produkál. Vagyis az okos óra mély alvást mutat az adott időre.

Értsd

Ébrenlét- mély alvás (1-2h)- ébrenlét

2022. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja igen, #4 és #7

27 F

2022. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jelen, WBTB+WILD a kedvencem, kb 8 éve foglalkozom vele, sajnos mostanában munka miatt nehéz kivitelezni a WBTB-t.

24/F

2022. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!