Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban feltűnik 2 álom...

Ha álmomban feltűnik 2 álom karakter,azok ismerhetik egymást a valóságban?

Figyelt kérdés
Úgy hogy én nem tudok róla? A 2 álomkaraktert személyesen is ismerem.
2022. jan. 29. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit - ahogy mondani szokás - öntsünk tiszta vizet a pohárba, azaz lássuk, jól értem-e!


Van két nagyon is a való életben, ezen a Föld nevű bolygón, bárhol is élsz, a te környezetedben levő nagyon is élő, hús-vér ember, akik (mind a kettőnek) van teljes neve és - egy hatóság számára bármikor, mindenkor - lekérdezhető személyi adatai (tehát léteznek a valóságban), és te azt kérdezed, hogy ők ismerhetik-e egymást úgy, hogy te mindkettő embert máshonnan, az életed más szegmenséből, korszakából, vagy más területéről ismered? - Ugye, ezt kérdezed?


Nos, nekem is - mint számomra utóbb kiderült - vannak ilyen ismerőseim, akiket életem más-más, totál különböző területéről (sőt,adott esetben más korszakából) ismerem, és mint számomra totál meglepően, de utóbb kiderült, igen, ők ismerik egymást. (A konkrét esetben két - ráadásul azonos keresztnevű - lányról, két Nóráról van szó.)

2022. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!