Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Digitális álomnapló vezetése...

Digitális álomnapló vezetése segíthet tudatos álom előidézésében?

Figyelt kérdés

Nos engem réges-régóta foglalkoztat a tudatos álmodás illetve alvásparalízis témája, és régen (kb 2018-ban) vezettem fizikális álomnaplót, viszont az betelt, ezután felhagytam az álomnapló vezetéssel, viszont az álmaim feljegyzésével nem! Azóta is, ahányszor álmodok, Samsung Notes-ba fel szoktam írni. Amennyiben nem szükséges, nem is térnék vissza a fizikális álomnaplóra, ugyanis digitálisan sokkal gyorsabban tudok írni, kevésbé fárad el a kezem, illetve éjjel is könnyen hozzá tudok nyúlni. A kérdésem az lenne, hogy digitális módon vezetett álomnapló ugyanolyan arányban növeli a tudatos álmodás valószínűségét, mint a fizikális, vagy semmit sem ér ahhoz képest? (azért teszem fel a kérdést, mivel megfordult a fejemben, hogy digitálisan nem tudok az álmaimhoz illusztrációt készíteni, ez a feltevésem reális, vagy baromság?)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A lélek megtisztítása a legfontosabb feladat. Minden más ebböl ered.
2022. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A digitális ugyanolyan mint amit kézzel írsz nincs kulonbseg illetve kornyezettudatosabb. A digitalishoz képeket is tudsz beilleszteni hogy pl. Te hogyan alakitanad at azt az almot vagy mivel egeszitened ki. Ezt nevezik vizualizacionak es rahangolasnak, motivacionak lelkesitesnek, kedvcsinalasnak hogy elomozditsd termeszetes modon a tudatos almodast.
2022. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van jelentősége annak, hogy leírod az álmaid, mert akkor felélénkülnek az emlékeid, és így mélyebb nyomot hagy benned. Valószínűleg ugyanazt a hatást éred el gépeléssel, mint papírra írással, ugyanúgy megfogalmazod a mondatokat. Az nem mindegy, milyen részletesen írod le.
2022. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3.

Digitálisan sokkal részletesebben írom le az álmaim, több okból:

- Nincs korlátozott hely/oldalszám

- nem fárad el a kezem

- gyorsabb

2022. febr. 8. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És ctrl/z-szhetsz bármikor :D Nem kell se satírozni se radírozni, ha javítani akarsz.
2022. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!