Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megalmodtam anyum halálát?

Megalmodtam anyum halálát?

Figyelt kérdés

Ilyes fajta álmom sose volt de tényleg sose nemmis hiszek az alomfejtesben az ezoterikus dolgokban DE most riadtam fel életem legijesztőbb álmából.

Az álom sima otthon vagyok m1 mit arra nemmemlekszem de valamin osszeveztunk és anyum lefagy egyszer és elkezd forogni a szemgolyoja mint a felkezűrablon, úgy csak nem olyan gyorsan és ilyen akvamarin zöldes kék (mint a szeme szine)lesz az egész szeme és egyszer csak bumm hátra esik én megfogtam és behuztam a folyosóról a tesóm szobájába közben kiabáltam hozzá h anyu anyu a tesóm meg alszik a székben és felebredt rám néz h mi a baj és felebredtem. Most ébredtem fel 5p és így Bem vagyok otthon barátom szolotgatot hozzám mert remegtem álmomban és nyüszögtem. JA és a legrosszabb most mikor felebredtem megse voltam iedve mintha egy érzéketlen pszichopata lennék és azt montam barátomnak h nyugi csak álmodtam semmi se történt és mintha más monta volna ezt v nemtudom nagyon megvagyok ijedve.



2022. márc. 21. 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Pont ha valaki halálával almodsz, nagyon sokáig fog élni.
2022. márc. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Először is minden rendben van veled. Ébredés után fel kell rázódni kissé, félálomban nehezen tudatosulnak dolgok, tárgyilagosan válaszoltál a barátodnak, nincs ebben semmi. Nem minden rémálom végződik azzal, hogy az ember ordítva, rémülten ébred fel.

Sok emberben ott van a félelem, bennem is, hogy az anyukáját elveszíti. Ráadásul egy olyan pillanatban, amikor éppen nem vagytok jóban, az óriási sokk. (A sokkos állapot is okozhat olyan lefagyást, hogy azt se tudod milyen helyzetben vagy igazából.)

Nem hiszem, hogy jósló álmod volt, inkább egy stresszes álom lehetett, nagy félelmed álmodtad meg valamiért. Azt neked kell tudnod, hogy pontosan miért most. Mi történhetett mostanában, amiért ez aktuális lehet. Ne pörögj rá erre, ha nem tudsz aludni beszélgessetek barátoddal, tereld el a figyelmedet erről az egészről. Beszélj anyukáddal is, amikor tudsz, az biztosan jót fog tenni.

2022. márc. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Talán a szomszédos háború nyomaszt, ami ugye borítékolja a halálunkat, szeretteink elvesztését. Küld el anyudat legalább egy laborba, EKG-ra baja nem lesz, de ha súg ez az álom akkor hibáztatod magad életed végéig ha nem csináltok semmit. Mondd meg neki, hogy hülyeségeket álmodtál és emiatt küldöd.
2022. márc. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez butaság. Ez alapján az összes rokonomat küldhetném laborba, amiket álmodok néha...
2022. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4# oké, ha te mondod, hogy butaság akkor az, értettem. Nem volt bennem annyi önkontroll, hogy csak a te okos meglátásodnak engedjek teret, meggondolatlanul hallattam a buta hangom. Mert mostmár általad tudom, hogy butaság amit írok.

(Egyébként kit érdekel, hogy te melyik rokonodat hova küldted vagy nem küldted?)

2022. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak tünetei küldd.
2022. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!