Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy valakinek...

Mit jelenthet, hogy valakinek 2 alkalommal is megálmodtam a halálát, elsőször 3 éve, aztán most?

Figyelt kérdés
Az egyik alkalommal halálos betegsége volt, másodszorra pedig véletlen baleset volt.
2017. júl. 25. 17:17
 1/6 thoomas26 ***** válasza:

A legvalószínűbb, hogy félted őt, akár tudatosan, akár tudat alatt. (Nyilván, ha negatív érzelmeket táplálsz iránta a valóságban, akkor akár vágyként is értelmezhető.)

Előfordulhat jövő megálmodása is ugyan, de ennek kisebb a valószínűsége, és csak olyan esetekben jellemző, ha az a valaki közel áll hozzád.

Tehát ijedtségre bizonyosan nincs okod.

2017. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első alkalommal még aznak ismertem meg, amikor megálmodtam. Most meg egy éve nem láttam. Miért félteném?
2017. júl. 25. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Féltésnek ehez semmi köze,de ha valaki sirituális hatalommal bír(még ha nem is tud róla),akkor előfordul,hogy kivel személyes kontaktust alakítottál ki,megérzed,vagy megálmodod,megálmodhatod,azon félnek negatív rezgéseig,ami akár halál is lehet.
2017. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 éves a gyerek. 1 éve cukorbeteg lett, de mostanában már jól van.
2017. júl. 25. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "benne volt a pakliban", hogy akkor meghal, de sikerült elkerülnie valahogyan, mert mégis máshogy alakult az élete.

Állítólag vannak az ember életében "kilépési pontok" - de nyilván nem mindegyik esetben következik be halál.

2017. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 thoomas26 ***** válasza:
Valahogy a vele való találkozásod mégis elindított benned egy olyan irányú folyamatot, ami egyfajta féltésben teljesedett ki. Ez még akkor is így lehet, ha tudatosan erre most nem emlékszel, vagy ha tudatosan nem is rögzült benned. Egyszerűen ilyen hatással volt rád - s most nem kell elsöprő érzelmekre gondolni. Hacsak nem táplálunk negatív érzelmet az adott személy irányába, s azt álmodjuk, hogy meghal, vagy valami nagyobb baj éri, akkor féltjük őt ettől, nem szeretnénk, hogy valóban is így járjon.
2017. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!