Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a halálát, de már...

Stewie200 kérdése:

Megálmodtam a halálát, de már 2014-ben elhunyt?!

Figyelt kérdés
Nagybátyámról van szó, aki hirtelen váratlanul hunyt el fiatalon. Akkor voltam 17, lehet hogy sosem fogom tudni feldolgozni? Többször szoktam vele álmodni hogy még él, de most a halálát álmodtam meg. Mikor felriadtam akkor örültem hogy csak álmodtam, de aztán rögtön jött a lesulytó gondolat hogy már rég halott igaziból is... :( mit tegyek hogy ne álmodjak ilyeneket, és ne fájjon ennyire még most is? Nem vagyok egy érzékeny típus, de ezeket a sorokat most könnyezve írtam le.

2019. márc. 2. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom nagyon , biztos jó kapcsolatotok lehetett .

Az idö sajnos nem tud mindent begyógyitani , van , amivel egyutt kell élni

2019. márc. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az álom segít a feldolgozásban, tehát bár megrendítő volt az álmod, mégis jó és segítő a számodra.
2019. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normàlis. Az àlmok segítenek neked ezeket az élményeket feldolgozni. Biztos vagyok abba,hogy egyszer feldolgozod.
2019. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most tudtad magad túltenni a nagybátyád hiányán. Tehát lelkedben, álmodban is meghalt.
2019. márc. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!