Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a halálát?

Megálmodtam a halálát?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodok, de csak kevés álmomra emlékszem tisztán.

2 hónapja volt egy fura álmom, ami felzaklatott, a lényege az volt, hogy elvesztem, nem találtam haza. Próbáltam rájönni hol lehetek, tudtam kölcsönkérni egy telefont. Amint beírtam a férjem számát (sokszor próbáltam, hogy jól írjam, láttam a számokat) mikor rányomtam a hívásra, mindig kiírta hogy "halál" és megszakadt a hívás.

Nagynehezen hazajutottam de nem élt ott senki, nem találtam senkire, nagyon felkavaró álom volt, sírva ébredtem.

Ami igazán borzasztó, hogy a férjem 1 hónapja valóban meghalt, tragikus hirtelenséggel, fiatalon.

Lehet bármi összefüggés? Megálmodtam, jel lehetett? Persze nem vettem komolyan akkor, még nevetve meséltem később neki, hogy lehet ilyen hülyeséget álmodni.

Már most nem találom viccesnek.



2021. ápr. 13. 19:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%

Egyszer olvastam, hogy ha egy álmodra emlékszel akkor az lehetséges, hogy egy jel lehet. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de azért remélem tudtam segíteni ennyivel is.

Részvétem a férjedért:(

2021. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is jel volt. Kár hogy nem vettem komolyan. Köszönöm.
2021. ápr. 13. 23:17
 3/14 anonim válasza:
100%
Őszinte részvétem! Én is úgy gondolom, hogy ez az álom egy jel lehetett. Lehet tudni, mi történt a férjeddel?
2021. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem ez miért nem nyilvánvaló. Vagy azt hitted, ez nem lehetséges?
2021. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hittem hogy ilyen van. Már elhiszem, de késő.
2021. ápr. 14. 14:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem!
2021. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne...Én tavaly februárban azt álmodtam, hogy a kislányom meghalt.:(

Álmodtam már meg dolgokat, ezért is nyomaszt nagyon azóta is.

Kórházban voltunk. Aztán itthon láttam magam, körülöttem voltak szomorú emberek és tudtam, hogy Ő nincs többé.:(((((

Remélem, hogy csak ilyen anyai aggódás, volt már ilyen, a gyerekkori kutyusomat nagyon féltettem és sokszor álmodtam azt, hogy meghal, de 14 évig élt. Viszont olyan is volt, amikor megálmodtam kutyám halálát.:(

Utálok álmodni!!!!

Meg még abban bízok, hogy olyan már volt máskor is, hogy megálmodtam élethelyzetet, mintha velem és a családommal, sőt, a kislányommal történne, de közben idegenekkel történt meg. Konkrétan egy nagyon durva tűzesetet álmodtam meg, amikor sokan megégtek, gyerekek is. Álmomban ott voltam én és a kislányomat próbáltam védeni. Az álom után hallottam a hírekben egy oroszországi nagyon durva tűzesetről és bekattant az álmom, mert voltak benne olyan részletek (pl. lezárt ajtók körben a teremben), ami passzolt a tragédiára, ami ráadásul az álmom előtt történt meg. Egy asztrológus azt mondta, rákapcsolódhattam a kollektív tudatra akkor.

2021. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az álmok néha tényleg többek álmoknál, ezt úgy mondom, hogy 30-as férfi vagyok, és ennélfogva cseppet sem egy ezoterikus alkat. De aki hajlamos rá, az valamilyen módon valóban képes megálmodni időnként a fontos eseményeket. Ráadásul ez az adottság genetikailag öröklődni is képes valahogyan.


Részvétem a férjed miatt. :( Hány éves volt?

Nagyon összeszorul a szívem, mikor ilyet hallok, mert mindig egy fiatalkori jóbarátom jut eszembe, akiről csak ritkán hallok, mi lehet vele. Mindig átfut az agyamon, hogy akár ő is lehetett... :(

2021. ápr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Megereztel valamit, mert annyira szeretted.

Nagyon sajnalom, részvétem. 😢

Remelem, hogy idovel jobban leszel...

2021. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet így van. Félelmetes dolog. 41 éves volt csak. Hirtelen történt, nem voltam vele. Köszönöm az együttérzést.
2021. ápr. 17. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!