Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvás paralízist akarok...

Alvás paralízist akarok előidézni.?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 23:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, azt akarsz?
2022. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem ajánlom, borzalmas és traumatikus élmény lehet. Nekem volt már és kegyetlen sz@r volt, sokkolt...
2022. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz? Tudod mivel járhat?
2022. ápr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudod csak úgy előidézni. Nekem szokott lenni néha de ez mindig magától jön. Szerintem akarattal még én sem tudnám megcsinálni úgy hogy már sokszor átéltem. De azt javaslom hogy ne akard! Hidd el hogy nagyon félelmetes.
2022. ápr. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha ezt akarod... Simán lehet: feküdj hátra, és ernyeszd el az izmaidat, és legyél teljesen mozdulatlan. Ha kitartó vagy tudatos álomba vagy paralízisbe fogsz esni. Utóbbiból való kijövetelkor is van rá esély.
2022. ápr. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz, én egy álom után átéltem és levegőt is alig kaptam, mozogni egyáltalán nem tudtam...
2022. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Előidézni nem tudod szerintem. De sokat nem veszítesz mert borzalmas élmény. Nekem egy időben rengeteg volt, heti egy szinte mindig de a legdurvább időszakban egy éjszaka kettő is előfordult. Furcsa volt számomra az élmény, mivel alapvetően nincs olyan fizikai dolog az életben amitől félnék, így érdekes volt megtapasztalni, hogy milyen érzés rettegni valamitől
2022. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A tartós stressz, szorongás, rendszertelen alvás tudja előhozni. Nekem annyiszor volt mint égen a csillag.

Nézd meg este lefekvés előtt mondjuk a Mártírok című filmet, aztán a hátadon fekve aludj el.

2022. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Fekudj le, maradj ugy, amikor el akarsz fordulni, ne fordulj el, hanem marad ugy sokáig
2022. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy az orvosok szerint csak háton fekve fordul elő, de nekem oldalt és hason fekve is volt, szinte soha nem alszom háton… De ez is csak azt bizonyítja, hogy nem sokat tudnak róla egyébként, csak tippelgetnek
2022. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!