Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hülyeségnek tűnik,de nagyon...

Hülyeségnek tűnik,de nagyon megijeszt mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban simogattam egy fehér egeret ami a polcon volt,aztán leugrott és elszaladt,aztán megjelent egy hófehér nagy nyúl,piros szemei voltak es mintha az egér anyja lett volna (ezt én sem értem) és elkezdett kergetni,meg akart harapni szaladtam el tőle aztán azt mondta nekem a nyúl hogy persze hogy megijedt ilyen fekete ruha van rajtad...magamra néztem és egy földog érő fekete ruha volt rajtam...aztán kiszaladtam az ajtón mert a nyúl még mindig kergetett...

Mi lehetett ez az álom? Nagyon hülyeség de elég ijesztő volt...és fehér színnel álmodni úgyhallottam nem jelent jót



2022. máj. 28. 21:08
 1/1 anonim válasza:
Kergetés: Arra utal, hogy nagyon stresszes vagy, és már menekülnél a terhelés elől. Az álmodban ez az érzés felerősödve mutatkozhat meg.
2022. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!