Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy és és 2 haverom egy fekete BMW-vel egy elhagyatott, körbeüvegezett 50 emeletes házhoz mentünk. Amikor leparkoltunk a ház elé, akkor eltűnt az autónk és amikor bementünk az épületbe, akkor valaki ott állt a bejáratnál és ezt mondta: "A feladat egyszerű. Menjetek végig minden emeleten és gyűjtsetek annyi cuccot, amennyit tudtok.". Az épület belűlről koszos és rozsdás volt, de tele volt hasznos cuccokkal. Utána elkezdtünk menni az emeleken cuccokat gyűjteni, akkor az egyik haverom lemaradt, mert talált valamit, addig mi előre mentünk, de amikor már pár emelettel feljebb értünk, megláttam azon az emeleten a BMW-t, amivel jöttünk és ami eltűnt a bejáratnál, de valamiért otthagytuk és tovább mentünk. Pár perccel később már egy nagy zsáknyi cuccal mentünk lefelé és betettük abba a BMW-be amivel jöttünk és felteleportált valahogy oda, haverunkat, amelyik lemaradt, azt megvártuk, aztán amikor már ő is beszállt, akkor kiugrattuk a kocsival a huszadik emeletről és felrobbantunk, aztán felébredtem. Mit jelenthet ez az álom?

2022. máj. 30. 21:00
 1/1 anonim válasza:
A robbanásról ennyit tudok: Ha egy álomban robbanást lát, az ember aggódni kezd attól, hogy mi vár rá a jövőben. Az álomkönyvben a robbanást egyértelműen értelmezik - a problémák és a betegségek a küszöbön vannak.
2022. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!