Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmok, mit jelentenek?

Visszatérő álmok, mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran álmodom hogy visszatérek, visszakerülök az akapiskolába. Állandóan ugyanaz. De miért? Mit keresek ott? Másik álmom hogy láthatalannak érzem magam, mégis látnak. Nagyon magas emberek próbálnak elkapni, én meg egyre feljebb próbálok repülni. Majdnem elkapnak, hajszál hiján, de mégsem. Oké, ez a harmadik fura álmom. Amikor az iskolában találom magam, próbálok kijutni, de mindenütt akadály, és őr van. És most legutóbb azt álmodtam hogy különlegesen okos, válogatott fiatalok vannak, engem is beválogattak, de mégsem érek fel az ő szintjükhöz. A többiéhez. Sokkal okosabbak nálam. Én meg furán érzem magam, és zavartan.

2021. aug. 12. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Visszatérő álom azt jelenti hogy unalmas vagy és egysíkú. Még álmodni sem tudsz változatosat.
2021. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Miért kell állandóan gonoszkodni? Jobban érzed magad? Felböffent legalább?
2021. aug. 12. 17:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Visszatérő álom azt jelenti, hogy állandóan arra figyelmeztet, amit nem akarok tudomásul venni. Egyáltalán nem azt jelenti hogy unalmas vagyok. De felőlem gondolj amit akarsz, te is azok közé tartozol, akik élvezik, ha másokat lehúznak. Élvezkedj kedvedre, de ez téged jellemez, nem engem.
2021. aug. 12. 17:38
 4/8 anonim válasza:
100%

Semmi jelentése nincs. Amin sokat gondolkozol,arról gyakrabban álmodsz.

Az álom simán képek kivetülése a fejedben. Ha nem hiszel az ördögűzésben meg ezekben, akkor ebben sem higgy,mert kb ugyan az.

2021. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A felsőbb Én üzenete. Ezek mind a Felsőbb Énem üzenetei. Ha nem lenne fontos, nem is emlékeznék vissza. Ha csak sima álmok lennének, nem emlékeznék rájuk. Oké, a tudatalatti is benne van, nyilván.
2021. aug. 12. 18:25
 6/8 A kérdező kommentje:
4. Hiszed vagy nem, örömmel végeznék örödűzést anyámon. Annyira gonosz hogy harapni lehet a belőle kisugárzó negativitásokat.
2021. aug. 12. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi jelentése sincs bár én nem vagyok egy ner lovag.
2021. aug. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én volt hogy 4szer azt álmodtam: egyszer kb 10 évesen aztán 12 évesen,és az utolsó kettőször 13 évesen álmodtam ugyanazt, csak néhol kevesebbet álmodtam belőle.
2021. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!