Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Már gyermekkorom óta rettegek....

Már gyermekkorom óta rettegek. Lehet nem alaptalanul?

Figyelt kérdés
Már születésem óta félek a sötétben.Egyszerűen borzongok tőle!Villany nélkül szinte el sem tudok aludni, mert ver a víz és hevesen ver a szívem. Gyermekkoromban is apukámmal aludtam el.Addig nem állhatott fel az ágyam mellől, ameddig ébren voltam.Hiszek a szellemekben, legalábbis tudom, hogy léteznek. Talán tőlük félek a legjobban.Egy világ, melyről semmit sem tudunk. Mikor este lesz és sötét, és egyedül vagyok itthon, nagyon félek. Nappal nem, csak este. Annyira félek, hogy gyakran nem merek a házban maradni, ki kell mennem valahova. De csak akkor, amikor egyedül vagyok. Kérlek segítsetek, hogy küzdhetem ezt le? Hogy ne éljek rettegésben? 16/L

2014. dec. 26. 13:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
46%
Első lépésként pszichológushoz kellene elmenni.
2014. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Legoman ***** válasza:
19%

Lehet ez megnyugtat. A szellemek a filmekben jönnek elő csak a sötétben, de a valóságban nappal is előjönnek, szóval hiába van fény a szellem, akkor is be tud menni a szobádba. Viszont vannak spirituális védelmek, amik távol tartják a negatív energiákat, így ártó szellem nem fog tud bejutni hozzád. Ha viszont a jó felsőbb erők segítségét kéred, akkor semmilyen szellem nem tud bejutni, ami ott van az is elmegy.

Leírom privátban. :)

2014. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodj meg, sötétben ugyanaz van mint nappal. Mivel szellemek nem léteznek, sem efféle másvilági lények, nincs miért aggódnod.
2014. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
24%
gondolom sok horror filmet neztel.... sajnos en is igy vagyok vele.... probald ki hogy megnezel egy olyan kis filmet amiben bebizonyitjak hogy nem leteznek szellemek... talan segit..... vagy amikor felsz mondjuk este az agyban, gondolj valami kellemes, jo dologra. ( pl: a sszerelmeddel vagy es mondjuk eggyut alszotok.. ennek szimulacioja segitsegere olelj meg egy nagy macit vagy parnat es kepzel azt hogy ez a szerelmed,, nekem ez segit. minden nap igy alszom el ) 16/L
2014. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Fiatal, vidéki lányok gyakran hisznek a szellemekben, s sajnos manapság a sok ostoba női oldal, meg magazin még rá is erősít ezekre a hiedelmekre. Ha nem tudsz ezekkel megbirkózni, van egy jó módszer a szellemek elüldözésére. Úgyis itt van a nyakunkon az újév, szerezz be egy falinaptárt. Ha a szellem meglátja, hogy 2015-öt írunk, sikítva menekül vissza a középkorba.
2014. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem nem alaptalanul félsz. Lehet, hogy van a házban valami negatív energia amit érzékelsz és az váltja ki a félelmedet. Nálam is volt ilyen fiatalabb koromban. Én se mertem elaludni a sötétben.
2014. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem szellemekből, hanem energiagócokból tevődik össze a világ. Amit érzel, és tapasztalsz az mind energiabehatás!

Az emberi lélek fejlődése lehetővé teszi ezeknek az energiáknak az irányítását. Tehát, ha így fogod fel, akkor nem a szellem irányít, hanem Te irányítod a körülötted lévő világot!

2014. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, sokat segítettetek!!

Ui.: Boldog Karácsonyt!:)

2014. dec. 26. 18:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, mennyivel rosszabb dolgok lehetnek kint és máris nem fogsz annyira félni bent.Odabent tudhatnád, hogy az ajtók-ablakok zárva, egyedül vagy, nincs ami bántson.Odakint meg rád támadhat, ember, kutya, akármi...

Ha a szellem olyan veszélyes lenne, ennyi év alatt már rég tudott volna bántani, ha akar, nem gondolod?

2014. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok, hogy gondoljunk valami jóra és hogy vannak rosszabb dolgok is sajnos nem szoktak beválni. Ezt tapasztalatból írom. Próbálnék jót tanácsolni ebben, de nem igazán tudok. Én is átéltem ezt és tudom milyen érzés félni. Ami még fontos, nehogy ezért magadat hibáztasd mert a hiba nem benned van. Nekem is mondták sokszor, hogy nincs mitől félnem, meg hogy szellemek nincsek, ahogy itt is irták,de ezzel nem segítenek. Aki meg így kijelentik 100%-ban hogy nem léteznek, azokat érheti még pár meglepetés az életben... Elárulom, hogy 500 évvel ezelőtt mindenki szentül hitte hogy a föld lapos és hülyének nézték aki másképp gondolta.. Most persze más a helyzet, most azokat tartjuk hülyének akik az előbbiben hittek. A szellem témában is változhatnak a dolgok.
2014. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!