Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másoknak is megjelent álmotokb...

Másoknak is megjelent álmotokban Berki Krisztián? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pár éve, álmomban Berki Krisztián megjelent nekem álmomban. Sok jelentőséget nem tulajdonítottam dolognak. Aztán év eleje felé, jött a hír hogy meghalt.

Mondom jól van, kicsit sajnáltam, ember volt. Na de most jön az érdekes része. Ugyanis több olyan információt kaptam spirituális csoportokból, hogy olyan emberek akik állításuk szerint soha nem halottak Berki Krisztiánról, halála napján, vagy előtt vagy után, kis idővel megjelent nekik álmukban. És ők onnan tudták meg, hogy ki az a Berki Krisztián, mert előtte nem ismerték!


Tudom eléggé megosztó a személye. És kérlek, ne a mocskolódásról szóljon a kommentszekció.

Igazából érdekel, hogy vannak még mások is, akik ugyan ilyen beszámolóval vannak.


A kérdés így hangzana "nektek is megjelent álmotokban Berki Krisztián?". De így nem engedte ki tenni az oldal.



2022. szept. 16. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Álomban nem álmok jelennek meg?!

Tehát más is szokott Berkiről álmodni?

(Én nem)

2022. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem megjelent egyszer.

Ez a halála után volt kb. néhány héttel vagy egy hónappal. Igazából én sosem néztem TV-ben nem is foglalkoztam vele, de az hogy tele lettek a hírek a halálával az agyam levette az információt és elkezdett tudat alatt kutatni a témában, aztán láttam magam előtt benne volt az álmomban. Felkeltem, elgondolkodtam miért álmodhattam én ezt.

Ki tudja lehet valami üzenet jött tőle a túlvilágról, csak azt nem értem honnan ismer amikor nem is találkoztam vele. Szerintem ez nem véletlen.

2022. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!