Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Júliusi rák jegyű férfi....

Messze dora kérdése:

Júliusi rák jegyű férfi. Csajok. Valakinek van tapasztalata? Az érdekelnte, mi a titka, hogy a nehéz termeszetuket kezelni lehessen. Aki nem értené, pl. Berki Krisztián is tipikus ilyen. A rák férfiak tapasztalatom szerint mind nehéz termeszetuek.

Figyelt kérdés
lásd fent. Mi hozzájuk a kulcs?
2014. febr. 22. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az egyik legférfiatlanabb férfi :)), furcsa hisztijeik is vannak, nagyon műveltek, sokszor viszont túlzottan is fejetlenül vágnak bele 1-2 új dologba, nem az átfogó gondolkodásukról és korrekt döntésekről híresek. Tökéletesek papucsnak. Igen, valóban nehéz természetűek, mert ugyanolyan vízfolyás szerűen hazudnak keményeket és az a baj, hogy hihetően is, mint a Halak és olykor a Skorpió.
2014. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Júliusi rák jegyű szüleim úgy elváltak, mint annak a rendje! Igazi veszekedős, anyagiakon pereskedős módon. Utálom a gyerekkorom!


Méghogy tökéletesek papucsnak! Ez nem igaz Első! :) Akkor te még nem éltél egy házban rák jegyű személlyel! :)

Garantálom, hogy attól, mert nem túl határozottak a távolabbi ismerősök és a külvilág számára, attól még egyáltalán nem papucs típusú emberek! Olyan makacsak, mint az öszvér. Ők aztán nem hajlandóak alkalmazkodni és a párjuk feje után menni, nem. Ők elvárják, hogy az legyen, amit ők akarnak. Ami fokozza a bajt, hogy még csak el sem mondják, hogy mit akarnak, azt is ki kell találni, és ha nincs kitalálva, akkor jön a veszekedés, hiszti. :) Mindez otthonra igaz, mert egy munkahelyen, egy iskolában, bárhol máshol ők a jógyerekek, máshol már nincs nagy szájuk, nehogy valaki egy rossz szón is kapja őket.

Rák nőkre még inkább igaz, hogy ők az urak a házban, ők még kevésbé engednek, királylánynak képzelik magukat. A rák nő csak eleinte taktikai célból alkalmazkodik, ha megvan a cél, akkor visszavált parancsnokká. A rák nő tipikus esete a házisárkánynak. Kis bájosan alkalmazkodik, amíg feleségül nem veszi a férfi és gyerekük születik, utána soha többet nem alkalmazkodik, csak dirigál.


A rákok sem egyformák, biztos van azért köztük is papucs, de alapvetően nem ez a jellemző! És ez a papucsság is csak akkor jelenik meg, ha idősebbek már, és szenvedtek eleget már az életben, hisz akkor belátóbbak már.


A kulcs:

-te legyél teljesen őszinte, nyitott könyv számukra (még ha ők nem is azok)

-csak szépen beszélj velük

-de ha az igazság nem szép, akkor úgysem tudsz szépen beszélni és ...

-legyél te magad alkalmazkodó, aki eltűr mindent, különben nem fog menni...

-ne is próbálj meg logikát keresni bennük!


-De mondjuk én azt mondom, hogy ha ismertél már néhány rákot nagyon közelről, akkor nem olyan nagy feladat kibírni őket. :)

Ha tudtok mellérendelt társak lenni, és a rák tudatosan nem akar téged az alárendeltjévé tenni, akkor nem olyan kibírhatatlan azért. :)

2014. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Látom itt is nagy az értelem, legalábbis a válaszokból kiindulva. Bírom amikor ismeretelnül skatulyáznak be embereket, hordják el mindennek.

Nem írom le mi a csillagjegyem, mielőtt még oldalas jellemzések készülnének rólam, még látatlanban is. Napjegy alapján ítélkezni az egyik legnagyobb baromság, mit el tudok képzelni. Ha már valaki horoszkópra vetemedik, akkor legalább vegye a fáradtságot az aszcendes, többi bolygóállás figyelembe vételére is.


Az én tapasztalatom alapján egyébként nem nehéztermészetűek, buták, hazugok. Lehet a kedvező bolygóállás vagy amiatt, hogy baromság a horoszkópra alapozni bármit is.

2014. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, a 2.nagyon hasznos volt. tipikus ránk jellemző. Én mérleg vagyok, tudok alkalmazkodni, de nála lehetetlen. Amiket írtál, annyira jellemző... Soha semmi nem jó, tipikus nyuszika esete, ha van sapka az a baj, ha nincs akkor az... És igen CSAK jegy alapján nem lehet ítélni, de az alap vonasok jellemzőek nagyon. Van akinek erőteljesen kiutkozik, van akinél kevésbé.
2014. febr. 22. 17:18
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Én írtam, hogy nem lehet csak a napjegy alapján ítélni, de a mérlegek esetében kivételt teszek. Több tanárom, kollégiumi szobatársam, udvarlóm is az volt.

Elvileg horoszkóp szerint jól ki kéne jönnöm velük, de nem ment. Férfiba még úgy ahogy elmegy, de a nő az valami katasztrófa. A képembe vigyorogtak,

jópofiztak, utána pedig simán kibeszéltek a hátam mögött. A szemembe mondani egyiknek sem volt mersze a dolgokat. Mondjuk nekem meg másokat beszéltek ki, épp aki nem

volt ott. Egyedül döntés luxus nekik, mindenbe bevonják a környezetüket. Még olyanba is, amihez kívülállóknak semmi köze nem lenne. Ha a barátaik azt mondják pl.,

hogy ne jöjjön össze valakivel, akkor nagy valószínűséggel nem is fog. Hiába van párja, akkor is udvarol fűnek fának. Utána pedig nem érti, hogy mi baja a társának. Alkalmazkodást peddig hagyjuk is inkább.

Többet nem kezdek velük, eleget szívtam. Szerintem a rák pasi sem ok nékül duzzog sokszor. Látatlanban is megértem őt.

2014. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezek is igazak. Talán azért. mert a mérleg szereti a konfliktust kerülni. Meg szeretne felelni a környezetének és erre a legjobb módja, ha mindenkivel a jó viszonyt próbálja fent tartani. Sajnos igen. mindenkinek van hibája, csak ezeket mindenki másképp viseli sajnos. :-(
2014. febr. 22. 18:09
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Na akkor elemezzük ki a skorpiókat is, és lesz itt nemulass! :)
2014. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé fura, hogy már a 13 évesek sem hisznek a horoszkópban, de a náluk normális esetben értelmesebb, tapasztalatabb emberek bedőlnek ennek a babonának. Fura.
2014. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as: Azokról meg ne feledkezz már, akik pl. a "Mágia, okkultizmus", "Természetfeletti lények", "UFO észlelések" kategóriákban nem hisznek. Legyél már olyan kis ügyes és írkálj be fintorgásokat minden egyes kategóriába itt a Gyk. Micsoda óvodás viselkedési stílus már ez?
2014. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a kulcs, hogy ne a horoszkópja, hanem a tettei alapján ítéld meg az embereket.
2014. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!